Rašyti komentarą...
Putinas žino mūsų godžių verslininkų silpnybes, tai pinigai. Plius daug prorusiškų elementų yra, o vsd žiūri pro pirštus į tai. O gal ir ne pro pirštus, gal sakytų tokie Lietuvos seimūnai, tokie įstatymai.
Reikalinga visų buvusių liustracija
Reikalinga visų buvusių liustracija
Visi čiuptuvai ateina iš buvusių TSKP ir KGB veikėjų bei jų atžalų. Reikia pagaliau visiems tiems tetukams uždrausti dirbti bet kokį valdišką darbą, o vaikiukus - po padidinamuoju stiklu, nes obuolys nuo obels, kaip žinote, netoli nurieda.
@Reikalinga visų buvusių liustracija Užuždrausk anūkui eit ministerio pareigas.jisnuo. senelio nenuriedėjo
Lenkijos prezidentas Andrius Duda sakė, kad pirmadienį planuoja pasirašyti įstatymo projektą, kuriuo būtų sukurta komisija Rusijos įtakai Lenkijos politikams tirti.
Gal vis dėlto vertėtų priimti įstatymą, kad visi asmenys ar įmones, palaikantys ir bendradarbiaujantys su teroristiniais režimais, būtų išsiunčiami į tas teroristines valstybes.
Šimonyte ir Landzbergi, jūs neturite teisės atsistatydinti. Jūs turit mus ginti, kaip Zelenskis gina Ukrainą. Mokykitės iš jo stiprybės, pasiaukojimo, didvyriškumo. Jeigu jūs paliksite vyriausybę - būsite išdavikais, lūzeriais. Niekada daugiau už jus nebalsuosime. Reikia nugalėti put un orkas.
@Reikalavimas Važiuokit pas zelenskį ir ginklų mus nuo ruso
visus čiuptuvus siusti atgal į Rusiją, k
visus čiuptuvus siusti atgal į Rusiją, k
svarbu
Taip rašant tokius rašinius su tokia logika galima prieiti iki kad visa Lietuvos valdžia yra liguistai priklausoma nuo rusų,Nes visus chuliganizmus,mitingus,kritiką nekokybiškam darbui viskas lydi isterija,kad nori nuversti valdžią ir tai naudinga Putinui ir jo banditams.Užuot dirbę ir taisę broką dabar daro chaosą,po Tapino akcijos,skaidrinam,Juk kai patys dalyvavo mokytojų streike tai nerėkė,kad čia ruskių darbas nuversti valdžią.Užsikabino visi Ukrainos medalius o Lietuvai ,valstybei dirbti nenori.
kviesk daugiau " IT specialistų" iš draugiškos Baltarusijos ir motulės Rusijos. Rusėnais kompensuosime 1 mln lietuvių emigraciją. Ura!
Nusprogo lukočenkas,faktas.
čia niekas nieko neapraizgo --- kol žmogus pats nesusikuria sau problemos -- jeigu tu pats neieškai problemos ir nekuri tol viskas ramu --- kas Šymonitei sukūrė problemą , kas Gabrieliui sukūrė problemą juk jie patys sau -- jeigu neturi smegenų ir tik ieškai prie ko prikibti kada tau nesiseka kaip norėtųsi ir vis kaltini kitus, save pateisindamas , tada savaime aišku bus kalta ir propaganda ir kt. dalykai - kaip seniui besmegeniui kalta saulė ir pavasaris kad jis ištirpo

Skaitomiausios naujienos
Į viršų