Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tai tiek milijonų kiša į ukrainą o iš lietuvių tik atima tai tegul ukrainiečiai ir tegul gins valažią
Mano ginimas bus nesimas mesas is cia. Poto kai okupuos rusynas lietuva ir atstatys kelius, darzelius, mokyklas galima bus vel sugrizti
chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
@90% lt taip darys chaaaaaaaaaaaaaaaa
Suspeti dingti is lt per suvalku koridoriu, kitaip bus pzdc
būtinai padaryk,atiaaaaaaaaa
būtinai padaryk,atiaaaaaaaaa
@Svarbiausia reikia tau dabar
Kelti reikia du klausimus....ginti Lietuva ir ginti dabartinius vagių gauja du skirtingi dalykai...
@Kazky Sumalta į vieną. Mes iškovojom! Ką? Vagių šaiką besivaipančią tiesiai? Kratodemiją? Na taip, nepasiginčysi. Tik įdomu kuris lietuvis savo valia kels vėliavą garbint valstybei, kuri svetimą laižo? Kuris elgetaut pasmerktas pilietis jei pilnos sąmonės eis giedot himnų? Jum viskas su protu gerai, tautiečiai?
Manau,kad ginti kažką,tai reikia pirmiausiai turėti.Na jau jeigu valstybė mūsų visų,kaip įvardijama,tai kodėl ta valstybė pasiduoda keleto niekšelių provokacijai ir leidžia iš savo piliečių[savininkų] tyčiotis,nuskurdint juos,paverst gyvenimą pragaru kai buvo bandoma[norima],tai manau,kad daugelis susimastys,ar tikrai tai vastybė ar tik nevykėlių[gero nelinkinčių] priedanga ar panašiai...
niekšeli,gerai,kad jūsų mažumytė
niekšeli,gerai,kad jūsų mažumytė
@tiesiog eik dirbti,pašalpini,tau nei to neduočiau
@niekšeli,gerai,kad jūsų mažumytė Lįsk į tvartą,ožy
@Che lįsk lįsk į bunkerį
Negerbiamas užsidirbantis
Negerbiamas užsidirbantis
@niekšeli,gerai,kad jūsų mažumytė Kažkur su žuvim ar vištom. Dusk. Ką bandai įrodyt? Kad pats pešdamas vištas ar, pardon, skusdamas žuvis jau ogo kiek pasiekęs? Glušeli tu, tave mama nuo stalo nušveitė vystydama. Tvojies kaušu žemėn. Tai pjaustyk galvas žuvim, ką čia bandai raides regzt? Vargelis.
@niekšeli,gerai,kad jūsų mažumytė Ir lb džiaugiuos kad tamstos įmonė nebankrutavo, bet nedaug lieka, ir pats knisi konteinerius. Nesispjaudyk. Atgal pareis.
Pasakys pedopartijos generolas Šveikas,vagių ir melagių gynėjas?
Ginsiu emigruodama is Lietuvos, tegu gina turciai savo turta. Ka ginti mokescius po mokesciu arba baudas po baudu?
@Aiste Galėsi, kad ir į Afriką kupranugario šiknon...
tokios kaip tu seniai galėtų
tokios kaip tu seniai galėtų
@Aiste o ko lauki,putka laukia tavęs,nelauk,mes tokių negailime,gero vėjo,vėjo,vėjo
niekas tos karalystes negins.bus kaip 1940metais.durnium reikia but,kad uz savo vergvaldzius zuti.
@nesvaikit Jei Lietuvoj virš 90 proc.remia,palaiko Ukrainą,smerkia žvėris-ž\udikus,kurie net vaikus žudo,ligonines naikina,tai gint savo šalį bus taip kaip 1990-91,taip kad nesvaik...Už save,už savo šeimą,už žemę,laisvę ...bet tu kremlinis,nieko naujo.
@kalba baigta,geros audros Saugok savo tvarteli,ožkelini
Kai ši vyriausybė tik nuo 2017 metų čia įleido per 230 000 rusakalbių migrantų, nebėra tikros šalies, kurią išvis ginti. Net jei išvengsime artėjančio karo, šalis greitai taps skurdžiu rusakalbiu šiukšlynu, administraciniu vienetu nebe Lietuva.. Ir jei mes neišvengsime karo, mūsų gynyba dabar bus daug sunkesnė ir kruvinesnė, kai turėsime 5-tą koloną, šimtus tūkstančių migrantų, kurie yra beveik vien vyrai, turintys rusų okupantų teritorinį mąstymą.
@B Jei nežinojai, tai ši vyriausybė ne nuo 2017, laumžirgi
nevadink jo laumžirgiu pats būdamas
nevadink jo laumžirgiu pats būdamas
@Dar vienas atsibudo įleido pirmieji kolchozas,ir vėgėlė buvo už visus migrantus,taip kad patyllėk..
@Dar vienas atsibudo Aš kalbėjau apie imigraciją, tau reikia išmokti skaityti. Jie atvėrė sienas posovietiniams ir trečiojo pasaulio migrantams 2017 m.
Prasidėjus karui pyzdint iš čia kuo toliau ir greičiau

Skaitomiausios naujienos




Į viršų