Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Paprasciau su bikiniu pries rusus pasivaiksciotu, tie gal nepasivems nuo tokiu bukalauriu
Kad gyventojai jau patys evakuojasi, nepastebėjot?
Pirma banga - į UK, antra - Norvegijon, dabar naujausia evakuacijos kryptis link Ispanijos...
Pirma banga - į UK, antra - Norvegijon, dabar naujausia evakuacijos kryptis link Ispanijos...
Paklausom Sūrskis end kompany neplauta burna be smegenėlių užuomazgų. Tatos pilnos neapykantos. Ir pakrykščiam apie laisvę. Durniai už grotų.
Vagile bilotaite netikiu nė per nago juodymą, pirmoji bėgs slėpti savo naujus,, kietus,, pirkinius už mūsų pinigus.
Kiek gali koncervu valdžia krušti žmones.
@TTT
Lygiai tiek, kiek juos išrinkinės.
Ne vepele nuleidusi (kažką spręs),o daryk,ne veltui tokį atlyginimą gauni,jei nesugebi- varyk lauk.
karo atveju padaryti viską, kad nė vienas valdžiažmogis ar jo šeimos ir giminės narys nepaliktų Lietuvos teritorijos.
@Kiekvieno lietuvio pareiga
Jūs optimistas ar kaip? Anie jau seniai Šveicarijose. Bet be bunkerių. Iškovojo laisvę ir dėjo seniai į kojas. Makaluokit vėliavytėm, šunauja.
@?
Visi savivaldos nariai dar čia, ministerijų klerkai.... Jie visi atsakingi už tai kad Lietuvoje karo nebūtų.
@Oi ne visi
Galima pasijuokt?
@Kiekvieno lietuvio pareiga
jau iškastas tunelis po suvalkų koridoriumi
@jiems
ir liktų per amžius, jei privestų Lietuvą iki karo.
@Kiekvieno lietuvio pareiga
Ir ne vienas Lietuvos pilietis nuo 18 metu negalėtų palikti Lietuvos turi likti visi ginti šalį kas pabėgs ir nesutiks grįžti viso turto konfiskacija kilnojamas nekilnojamas viskas absoliučiai nesvarbu kas bus užrašyta ant žmonos vaikų ar tėvu senelių jei atsisako grįžti ginti tėvynės viską konfiskuoti negaliuotu niekas net ir atbuline tvarka nesvarbu ar prieš mėnesį ar prieš metus perasei turtą turi būti namuose ginti tėvynę
Po velnių kiek galima apie tą karą. Tuoj Lietuva išsilakstys. Jau ir taip nieks nenori dirbti, investuoti. Vistiek karas bus. Idijotai.
@Broškė
Žmonės jau sąskaitas tuština. Pusdurnių valdžia.
Karo atveju užpuolus orkoms
Kas nesuspės pabėgti į Lenkija, tas žus
Ir taip turėtų aiškinti išrinkta valdžia
Taip pat turėtų pasakyti visiems, kad jie nieko nepadarė, kad apsaugotų taikius gyventojus, kurie visą laiką mokėjo mokesčius šiems veldėdžiams išlaikyti
Kas nesuspės pabėgti į Lenkija, tas žus
Ir taip turėtų aiškinti išrinkta valdžia
Taip pat turėtų pasakyti visiems, kad jie nieko nepadarė, kad apsaugotų taikius gyventojus, kurie visą laiką mokėjo mokesčius šiems veldėdžiams išlaikyti
Karo atveju užpuolus orkoms Kas nesuspės
Š krūva

Kaip evakuos gyventojus, jei prasidės karas: Bilotaitė vardija, kas bus daroma