Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kodėl tyli G. Landsbergis ir jo konservatoriai, nedrįsdami smerkti Š. Stepukonio?

„BaltCap“ paskelbė, kad traukiasi iš mokyklos Ukrainos Bučoje projekto, nes Šarūnui Stepukoniui pareikšti įtarimai nesiderina su kilniu šio projekto tikslu.

Tačiau Lansbergiams nuskilo labiau. Kol dar yla nebuvo išlindusi iš maišo, Šarūno Stepukonio vadovaujamas „BaltCap Infrastructure Fund“ suspėjo Lansbergių šeimos verslui sukurti pasakišką infrastruktūrą. 2020 metais, Vilniuje, Kalnėnuose, Šarūno Stepukonio vadovauto fondo lėšomis, Lansbergių turėtame žemės sklype, pastatyta nauja prabangi mokykla ir darželis.

Ponia Austėja džiaugiasi, kad naujoji Karalienės Mortos mokykla yra moderniausia ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Ir kaip nesidžiaugsi, kai Šarūnas Stepukonis į jos mokyklos statybą sukišo net 11 mln. eurų fondo lėšų. Lansbergiai džiaugiasi ne tik mokykla, bet ir ugdymo kaina, kuri paprastam lietuviui rauna stogą, tačiau jų šeimai krauna didelius turtus.

Įdomu, kodėl tyli ir edukologė A. Landsbergienė, kai jos apsivogusio verslo partnerio Šarūno Stepukonio ieško net Interpolas? Matyt, etika ir moralė nėra šio pasaulio dimensijos!?

Landsbergių šeimos draugas Stepukonis jau daugelį metų veikė kartu su jais

2019 m. vasario 19 d. Aurimo Drižiaus interviu su Artūru Skardžiumi:
chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
@Kodėl jie vis tyli sukos taip taip Skardžiau,jau tavim kaip,,tikim'', tavo jėgainėm,paksium,kodėl tave išpirdolino visos partijos...
Graudus juokas ima!Mokslininkas parase apie samokslo teorijas.Na kaip kazkoki mentalini extremuma,zmoniu kalba,bludijima,bet cia ...nieko panasaus,radosi publika,kuri samokslu teoriju pagrindu,kuria...... kita samokslo teorijas:DDDDDDDDDDD.Juk tai klinika,mieli tautieciai,dievazi!
@Benas Tai pagal tave visi mokslininkai tyrinėjantys šizofrenijos gydymą yra patys šizofrenikai, nes pati šizofrenija yra išgalvota, o tiksliau tai sąmokslo teorija. Tu nepagydomas ligonis.
PONAS VYTAUTAS KAIP IR TEVELIS ZEMKALNIS TARNAVO RUSAMS IR TAI NER JOKIA PASLAPTIS .
@TVARTELIS Patį tikriausiai motina tvarte pagimdė, kad jaučiate jam tokius šiltus sentimentus. Pagal kadrų skyriaus informaciją, Landsbergiai tvarte nėra dirbę.
Prasimerkite akeles ir imkite info
Prasimerkite akeles ir imkite info
Čia ne tikėjimas, o matymas erogantiškumas ir žydiškumas, visi gojai yra izraelyje. O lietuvoje lietuviai, o na kažkokia mažoji jeruzalė. O čia dar pasirinksite informacijos, kas ką rašo, kad Jims padrtų rinkimus laimėti? PlZDA jums.
Tiesiog reikia priprasti prie naujų sąvokų-sąmokslo teorijomis dabar vadinama informacija, nepalanki valdančiai klasei. Vargu, ar sąmokslo teorija galima pavadinti profesoriaus užsienio keliones šaltojo karo metais, tą galima lengvai patikrinti, jo tėvo "stebuklingus" viražus ir įdomią biografiją nacių ir sovietinės okupacijos metais. Tą galima gana lengvai patikrinti. O kas dėl pedofilų sąmokslo teorijos, tai JAV teismo medžiaga yra prieinama ir gali visi pasiskaityti.
ant kiek reikia fisti lietuviams prota, kad net jie patys patiki savo sventumu
Profesorius- ŠVIESA!!! Lietuvos
@Malka TIESIAI ŠVIESIAI....ELEKTRINE !!!!
@Malka Nebent kgb šviesa ir tiesa.
artėja rinkimai, susmirdusiems tvarteliniams labai mažai šansų patekti į valdžią, todėl tvartelio savininkas, neišrinktas prezidentas besitikintis dar surasti visiškai nemąstančių kaušų kurie balsuotu už tvartelinius konservatnikus išlindo iš tvartelio ir pradėjo skleisti smarvę, samokslo teorijų pavidalu.
@Tvartelio ekspertas Užtai net komentarų neigiamų daugumos jų adresu nepraleidžia. Pritariu jums,nors vienas iš daugumos nepraplautomis smegenimis.
Silpnaprociai tiki celofanu ir rusų propaganda tiki kad rusai kovoja prieš nacius
@Karsonas Neskleisk melo,man tavęs gaila kad smegenis spaudžia kaukolė.
Istorijos nesuklastosi
@Prūdas Bugailiškis Ne..Lietuva laisva

Skaitomiausios naujienos




Į viršų