Rašyti komentarą...
Kodėl ištrynėte mano komentarą? Jis be keiksmažodžių ir duoti konkretūs pasiūlymai kaip padaryti tvarką LR.
Kaip tai nėra Lietuvoje pilietiškumo? - juk pagal pačio Donskio parengtą pilietiškumo ugdymo vadovėli mokyklose pilietiškumo mokomi lietuvaičiai. Nors donskiškas, bet pilietiškumas yra.
Is kur bus tas pilietiskumas kai tu gauni pramisti i rankas 650 lt menesiui. Vergai niekada nebuvo pilietiski. Pasiskaitykit senoves Romos istorija.
Kodėl nespausdinamas mano komentaras? Juk aš nevartoju keiksmažodžių ir kt, o tik išsakau savo nuomonę ir pritariu straipsyje išsakytoms mintims? Nesuprantu...
Lietuvai yra likę tik du keliai:

- arba mes dabar iš labai įvairių antioligarchinių, antipederastinių ir tautinių grupių sukuriame masinę Tautos partiją (su įvairiomis frakcijomis); o po to Seimo rinkimuose laimime absoliučią daugumą ir labai greitai atliekame nuoseklų Valstybės visų sričių jau seniai pribrendusį pertvarkymą bei sutvarkymą; nuosekliai išvalome Valstybę nuo valdžioje jau 20 metų sėdinčių vagių ir kyšininkų - taip nuramindami Tautą ir suteikdami jai realią viltį; Pertvarkome patriotiniais pagrindais ir žymiai sustipriname armiją, policiją ir saugumą - taip garantuodami Valstybėje stabilumą būsimuoju neramiu laiku, ir besąlyginį rimtą at-kirtį galimai oficialiai arba neoficialiai užsienio agresijai.

- arba visus neišspręstus ir susikaupusius klausimus vienaip ar kitaip vis tiek išspręs būsima visaeuropinė revoliucija (arba maištas - vadinkite kaip kam patogiau) bei po to (ir tuo metu) įvairiose valstybėse seksiantys įvairių pakraipų pilietiniai karai - kurie irgi artėja milžinišku tempu, o mes tam ir vėl visai nepasiruošę, kaip ir 1938-39 m. Tuo labiau, kad tokiu atveju garantuotai į Lietuvą įsiverš ir įvairios užsienio jėgos.

P.S. Manau, kad turime rengtis abiems šiems variantams.
prieš taip sapaliojant, dar reikia bent jau - RAŠYTI pramokti...
Kažkokie kliedesiai.... Filosofas - antiliberalas? Ar liberalizmas - antipilietinė pasaulėžiūra? Tai jau ne filosofas, o propagandistas. Ne liberalai kalti dėl Lietuvos bėdų, nes jū Lietuvoje tiesiog nėra, o kvailumas ir gopšumas. O rėksmingieji "patriotai" akivaizdžiai painioja meilę su seksu...
- ne per VĖLAI bent jau bandome - MĄSTYTI..?
Į viršų