Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI

Kaip čia žmogėnams gaila Šatrijos Raganos, net keista. Na, aš nelinkiu jai nei blogo nei gero, kaip likimas nuspręs, taip ir bus. Man ji yra žmogus, išdavęs Lietuvos interesus, dirbęs prieš Lietuvą, be to, sočiai prisivogęs visuomeninio turto sau ir vaikams . Taigi, gal likimas ją baudžia. ir tegu




siaubas kas per zmones!! Net geda skaityti. Lai tie kurie taip slyksciai kalba, lai tegu jie patiria ka reiskia, kai artima zmogu gali prarast bet kuria minute. Gal tada pagalvos, kad nesvarbu yra tai kas tu buvai, komunistas ar dar kazkas. svarbu kas dabar esi ir koks esi
Egle , mano mama nebuvo komuniaga uir Utiugova , ji yra matiekos mokytoja , ir net jei ja istixs insultas , nebus ne vieno zmogaus , kuris pasakytu , kad voge , apgaudinejo , vazinejo i Maskva direktyvu ir tttt , taip kad negaliu uzjaust tos Kniaginios , tegu jai nors galva pjauna .Reikejo galvot , kaip gyveni , o ne kaupt , kas ne vietoj padeta , nekist savo vaikuciams , tai dukrytei ir sunui .Dievas dar yra manau , mamai virs 80 , bet insultas jai negresia .Taip kad nesvekatos parsidave;em bobom !!!!
kad tik netektu paciam meslo sleifa tempti paskui SAVE. Tu aplamai zmogus?
Uzuojauta jums, Kazimiera, nors man ir nelabai patinkate, bet ispjauta dalis kaukoles ir toks stiprus insultas... Sveikatos.
Nemylejau Kazimiros, bet mirties ir dar tokios, tikrai nelinkiu. Ne man teisti ar ivertinti jos sazine, ta padarys Dievulis. Linkiu pasveikti, nes esu katalike.
Kaip gaila žmonių, kurie net tokią mintę nesuvokia, kad likuriame gyvenime jie patys pabuvos Prunskienės vietoje, arba pabuvos jų mamos, vaikai, seserys, draugai. Gerbkite kitus mielieji. Bent akimirkai pastatykite save į jos vietą.
pasveikti ir toliau gyventi kiek Dievulis leis... Uzjauciu dukra bei sunu, kad sitiek reikia kenteti ir jiems ir mamai. Niekam nelinkiu tokiu sunkumu. Sekmes.
teisingumas komunistams anksciau ar veliau ateina
Kokie zmones ziaurus,baisu ir skaityti komentarus :( Isivaizduokite jeigu cia jusu motina guletu mirties patale, ar irgi taip varytumet...oj kaip spjaunat i ugni..ar neteks gailetis tokiu komentaru??? poto nezliumbkit ir neklauskit oj kodel uz ka man taip!!! Neturit ne kiek sazines, jus pabaisos ne zmones,geda man uz kiekviena cia pasirasiusi,kad sitaip gali blogo zmogui noreti.. Neveltui musu tas krastas issigimes,nes pilnas tokiu issigimeliu kaip JUS!!! Teatleidzia jums Dievas...

Skaitomiausios naujienos




Į viršų