Rašyti komentarą...
Oi kaip reik pilietinio karo tiek vagiu priviso ant kiekveno kampo nesu pauksciuka nuskriaudes bet tos dermaedus jei kiltu konvliktas pirmo eilei dalyvauciau be gailescio i pekla kelelapi
Aš kaupiau isdirbau keturesdesin dumetus liga ir Man duoda
.tris šimtus keturesdesin eurų kiuru tai normalu ane sodro sėdi mafije žmonės Netikėkite mafijozas tik Netikėkite Seime taspac mafijos desantas reikėtų perversmo šaudyti svolacius būtų ydomu vagių sutve !!!!!!!!
Sita Varanauskiene gal koksa uosto? Juk ji SODROJE dirba, tai turetu visus dziuginti kaip bus gerai jei nekaupsite. Seimas padare viska, kad zmones nekauptu privaciuose fonduose, o SODRA paklusta Seimui, tai gal tarpusavyje suderina veiksmus pries lodami? Si varanauskiene kai dirbo SEB labai skatino pries 2008 krize jaunas seimas imti busto paskolas, o dabar kokius niekus sneka. Ar ji tikrai adekvati ir kas jos proteze SODROJE?
Koks skirtumas ateis nauja valdžia ir vėl viską pakeis kiek kartų keitėsi reformos, vis tiek bus tik valdžiai nauda, o žmogus gali ir iš minimalios pensijos pensijos pragyventi. Mes ir dabar iš minimumo gyvename nes uždirbti juk tiesiog neįmanoma.
sekantis triukas su privaciomis pensijomis,po 2004 vajaus.sekmes lengvatikiai.o sitos ekonomistes is vis negerbiu.parsidavele
Pirmiausia dirbantis žmogus turi uždirbti normaliai. Pagal kainas minimalus turi siekti mažiausiai 800€. Tada bus ir pensija normalesnė, ir jaunoms šeimoms atlyginimas leis išgyventi. O dabar mala ir mala šūdą į žmonių galvas su pensijų kaupimais. Kas per valstybė, jei darbingą žmogų paverčia ubagu, o pensininką iš viso išmeta iš padorumo ir žmogiškumo rėmų, mokėdama 200€ pensijos? Vieną kartą susimąstykite, ką darote, nes kažkada gali ir pilietinis karas valstybėje įvykti. Juk kažkada pavargs žmonės būti mulkinami, aš tuo neabejoju.
Kažin kodėl kiekvienas negali stsidaryti SAVO privataus kaupimo gondo savo namuose, savo kojinėj.... bent jau nieko išlaikyti nereikės
Kaip tas zmogus vis mulkinamas,su kiekvienos valdzios atejimu,kaip jųs nusibodote.
Bus rinkimai, ateis kita valdžia, ieškos, iš kur dar paimt pinigų, sugalvos naują pensijų reformą - ir vėl viską pakeis, ir bus nauji pažadai, nauji melavimai ir žmonių gąsdinimas. Ta pati Varanauskienė prie naujos valdžios, žiūrėk, visai kitą giesmę ims giedoti. Melagiai jūs visi, iš kavos tirščių buriat, kad tik iš mūsų pinigų paimti. Jokie ankstesnių valdžių ir „ekonomistų" pažadai dėl pensijų dydžio, kaupimo, dėl naudos žmonėms – tas niekas nepasitvirtino. Tik melas iš jų sklinda, tik melas.
@Meluok meluok Nežinau at Varanauskienė meluoja ar ne. O štai runkelių filosofija mane pradeda intriguoti. Viskas blogai, visi melagiai.
kas tos pensijos ir sulauks. Nes, pensijai gauti, amžius vis didinamas. Visiškai netikiu, kad kas nors liks iš tos kaupiamos sumos, nes valstybė neįgali, kad galėtų iš pensijų kaupimu užsiimančių įmonių, išieškoti sukauptas sumas joms bankrutavus. O pas mus, tai kasdienybė. Atsidaryk įmonę, iššvaistyk viską ir nieko nebus... O tas žmogelis, galą su galu vos sudurdamas, verčiamas dar kažkam kišenę pildyti...
Į viršų