Paaiškėjus, kad rekonstruojamo bei platinamo tilto per Jiesią Kaune prieigos yra šaltiniuotos ir žemėje – daug gruntinių vandenų, tilto remontininkams teks atlikti papildomų darbų – įrengti drenažo sistemą. Ši sistema bus išvesta į šlaitą, kad vanduo nutekėtų į upę.

Po rekonstrukcijos Jiesios tiltas praplatės nuo 7,2 metro iki 12 metrų, nes esamo tilto plotis neužtikrina saugaus eismo. Tačiau dėl papildomų, iš anksto nenumatytų, darbų transporto eismas šiuo tiltu gali būti atnaujintas ne rugpjūtį, kaip anksčiau planuota, bet truputį vėliau.

"Norėjome jau rugpjūčio viduryje paleisti eismą tiltu bent viena puse, bet dėl atsiradusių papildomų darbų šis terminas nusikels", - komentavo Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Bendra Jiesios tilto rekonstrukcijos projekto vertė siekia beveik 2,6 mln. litų. Numatoma suma, kurią skyrė Europos Sąjungos struktūriniai fondai, - 2,18 mln. litų, likusią projektui įgyvendinti reikalingų lėšų dalį dengia Kauno miesto savivaldybė bei valstybė.

Rangovas darbus visus darbus baigs per 9 mėnesius. Bet yra galimybė darbų terminą pratęsti dar trims mėnesiams, jeigu dėl svarbių aplinkybių darbininkai nespėtų visko sutvarkyti. Jiesios tilto rekonstrukcijos projektas glaudžiai susijęs su A. Juozapavičiaus prospekto Šančiuose rekonstrukcija bei Panemunės tilto atnaujinimu.


Rašyti komentarą...
P
Profesionalizmas kavianskai
2011-07-24 11:47:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Paaiškėjus, kad rekonstruojamo bei platinamo tilto per Jiesią Kaune prieigos yra šaltiniuotos ir žemėje – daug gruntinių vandenų..."

Jau ir tiltas pastatytas, o jiems tik paaiskejo...
Atsakyti
0

h
hmm
2011-07-25 13:01:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
prasideda vel darbu uztempimai. Argi nemate ekspertai ir statybininkai anksciau, kad tas gruntas shaltiniuotas?
Kodel tik dabar prabiltai, kad reiks vel taisyt?
ot shleivarankiai pas mus shalyje driba kartais
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų