Pasibaigus antrajam „Eurovizijos“ pusfinaliui paaiškėjo dar dešimt finalo dalyvių. Lietuvos atstovas Jeronimas Milius, atlikęs lyrišką roko baladę „Nomads in the Night“, į finalą nepateko.

Antrajame pusfinalyje, kuris ketvirtadienį vyko Belgrade, teisę dalyvauti finale laimėjo Ukraina, Kroatija, Albanija, Islandija, Gruzija, Danija, Švedija, Latvija, Turkija, Portugalija.

Lietuvos atstovas „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodė penktas. Jam baigus dainuoti, LRT laidų prodiuseris Jonas Vilimas džiaugėsi, jog Jeronimas gėdos nepadarė, atstovavo Lietuvai kaip tikras vyras.

Muzikologas Darius Užkuraitis po Jeronimo Miliaus pasirodymo išsakė savo nuomonę: „Gražu...“

Pasirodžius visiems atlikėjams, D. Užkuraitis kaip visada bandė nuraminti „Eurovizijos“ gerbėjus Lietuvoje: „Tikrai turime šansų patekti į finalą, gerai pasirodėme“.

Tačiau kaip profesionalus muzikos kritikas stengėsi išlikti objektyvus: „Nors kiti pasirodymai taip pat nebuvo blogi“.

„Jeigu mums pasiseks, tai reikš, kad Jeronimas dainuos ir šeštadienį“, - tolimesnę „Eurovizijos“ konkurso eigą bandė nuspėti įžvalgusis muzikologas.

Kai buvo skaičiuojami balsai D. Užkuraitis pastebėjo, jog Jeronimas ir Jonas Vilimas šypsosi. „Aišku, kas jiems belieka. Juk reikia tikėti sėkme“, - postringavo muzikologas.

REKLAMA

Kadangi „Eurovizijoje“ dauguma pasirodymų atspindėjo amžiną gėrio ir blogio kovą, kitais metais (jei kontekstas nepasikeis) į šį konkursą vertėtų siųsti Ingridą Paukštytę su jos angelais ir demonais.

O Jeronimui atliekant baladę vis dėlto reikėjo nepamiršti žmonių kitoje pusėje ekrano. Ir bent kartą jiems nusišypsoti.

Gali būti, jog dainininką nualino repeticijos, tačiau reikia pripažinti, kad dainavo jis blogai. Baladėje nebuvo nei ekspresijos, nei lyriškumo. Tik bandymas kaip nors „ištempti“ iki galo.

Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovausiančiam Jeronimui Miliui tiek mūsų šalies, tiek užsienio lažybų bendrovės pranašavo paskutinę vietą.


Rašyti komentarą...
K
Kestas
2008-05-23 00:01:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu ka, gaila :(
Atsakyti
0

m
machiavelli
2008-05-23 00:05:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
jeee...10lt laimejau:))
Atsakyti
0

t
to machiavelli
2008-05-23 00:07:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas laimėjo, o kas pralaimėjo :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (58)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų