Rašyti komentarą...
Tai kur LR banko atstovo ar Finansų ministerijos balsas ,ką jie nuvekė ,kad jauna Lietuvių šeima įpirktų būstą ir neemigruotų? Pakalbėjo nuo privatininko priklausantys žmonės.
ES ir JAV stampuoja pinigus juodai kad tik suktųsi rinką ir miliardieriai savo pinigų neprarastų. Taip jau bus krizės niekados nebus. Truks pinigų, prispausdins, truks maisto, prigamins, žodžių skolinkites ramiai.
Užsienio bankininkas LR nekontroliuojamas ,jis čia atėjo pasipelnyti ,o ne ubagų šelpti. LR banko valdyba negina savo piliečių interesų, ar to nemato Nausėda,turintis ekonomisto profesiją ? Tik vienas Paksas prisipažino padaręs klaidą - pardavęs LR TAUPMĄJĮ BANKĄ švedams.
Dirbau iki parduotuvėje. Paprašiau kad mane išleistu neapmokamu atostogu. Per ta laika mirė vyras. Nedavė man tų neapmokamu atostogų. Pasiliosavau ir išvykau pas vaikus. Nes tuo momentu buvo sunku išgyventi. Bet įšeidama nieko negavau.
Jaunom šeimoms valstybė galėtu už dyką butus duoti. Nieks nenorėtų bėgti iš Lietuvėlės.
o piemuo, kas, ne zmogus???
geres tuoj ta situacija su ta corona, oras atsils ir pageres, iki rudens, rudeni vel kokia bolona bus, oras atsals...ir t.t
Nes dabar kiekvienas piemuo gauna paskolas...
@Super Jaunų šeimų problema -BŪSTAS. Va čai ir atėjo užsienio bankininkas, kuriam naudinga Lietuvos jaunimėlį laikyti savo kišenėje .Todėl ir vyksta neregėta emigracija jaunų darbingų žmonių iš Lietuvos(apie 1 mln)
Nes dabar kiekvienas piemuo gauna paskolas...
Į viršų