Rašyti komentarą...
Va kur teisingos pastabos.Iš tikrųjų
pas mus atsakingi asmenys letapedžiai meškinai.Tikrai žmones
visiškai nežino nieko.
labai teisingas ir sąžiningas kritiškas generolo pastebėjimas,juk ką norėti iš šitų valdovų nevykėlių,jie tik pinigus tautos nusavinti,neva kelia karinį potencialą,niekas dar nepasiekę 2% finansavimo,o mūsų valdytojai jau kalba apie 2.5%,ir kas iš to naudos kaip iš ožio pieno,nes nesugeba logiškai mastyti.
Na ką po šeimininkų pasisakymo rytoj visi jauni ir seni vyrai marš į kareivines nėr ko namuose sėdėti .
Aiskiai jankis dave suprasti esame pigi patranku mesa
Tai taip išeina kad dykai karinės struktūros gauna algas. Kad viskas kaip ir buvo manoma tik imitacija. Pasirodo niekam iš valdžios neidomu. Kalami tik pinigai o su jais pabėgę iš šalies jie neprapuls. Tai nusikalstama bet tai ir dabar tesiasi.
Del kritikos kad Baltijos saliu ginkluote skiriasi tai faktas teisingai cia.mes net naikintuvu neturim ka ten naikintuvu net karinio malunsparnio .ka tada?NATO!visi pirmiausia gelbeja savo kaili ne taip kaip ruskiai siuncia orkus net ju neatsiklause
Jo merga su draugę myžo ant Rav4 stogo alučio ir briendžio paragavus atkeršyjo ir tai bobai...
Be abejo - mintys teisingos. Tik jis nesupranta, kad lenkai mums pavojingesni nei rusai... Bet turbūt toks gerai supranta, kas naudingiausias dėl USA interesų Europoje ŠIUO METU. Lenkija prieš Vokietiją ir Prancūziją. Mažų šalelių (kaip Lietuvos!) pozicija padeda konkurencinėje kovoje prieš Vokietiją ir Prancūziją. Aišku - lenkams nukonkuravus vokiečius ar prancūzus, jie jau taptų pavojingi USA interesams tame "senajame (ir nukaršusiame) žemyne". Bet tai tolimos ateities klausimas - gal Europa tada jau bus Centrinės Amerikos reikšmės... ir koks skirtumas - kas bus kaip Kuba, o kas kaip Panama - a nia? Nežiūrėdami savo interesų kol-kas labai naudingai veikia Lietuva prie Lenkijos. Tiesa - gal toks politikas jau ir įtikintas, kad lietuviai - tie patys lenkai? Beje - ar ne keista, kad Vokietijoje ir Lenkijoje kuo gausiau - amerikonai. Ir kažkodėl vokiečiai, o ne amerikonai atkeliami prie RF ir Baltarusijos sienų. Juk - patys ir atsikeltų iš Vokietijos? Bet va... bus susilpninta USA įtaka Vokietijai?
Lietuva, Latvija, Estija tai gali tik tarpusavyje kariaut o su rimtesniu priešu nėr ką nė pradėt. Siulyčiau jungtis prie Lenkijos. Pažiūrėkit kaip lenkai ginkluojasi,tuoj bus pirmi Europoje.
@Dzilav - gal pamiršot, kad mes JAU prisijungę prie NATO vadavietės Briuselyje?! Ir prašomės artimiau su lenkais padėti amerikonams kuo greičiau naikinti Berlyno ir Paryžiaus veidus Europoje. Juk - prieš EU vienybę! Su lenkais? Ar dar neaišku, kas tikrieji europiečiai, o kas lenda į užpakalį anglo-amerikonams?! Kyla didžiuliai klausimai dėl VIDINĖS STRATEGIJOS. Praktiškai - vidinis karas. Ir mes toliau lošime prieš EU vienybę? Net paaukodami nacionalinius-tautinius interesus ne europiečių, o keturis šimtmečius mus asimniliavusių lenkų labui?! Ar jūs -lietuvis? Vykstat kova NATO viduje dėl įtakos - ir jūs siūlot atsiduoti amerikonams per lenkus?! Juk NATO - ne vienas tik Pentagonas ir tai bendri interesai! Negi manot pajungdami NATO ir Europą USA interesams - Lietuvą išgelbėsit? Nebent parduosit lenkams su jų ilgalaike strategija SUSIGRĄŽINTI rytines teritorijas ar įtaką joms...
@Vidmantas Ponuli,kažkaip nusišneki,kaip pasukęs.
O saunuolis. Db bus pretekstas rusams paimt lietuva ir zinos kad taukaveidziai del to nieko nedarys. Ar taip sr taip su tokia valdzia viskas siknn.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų