Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Po traumos yra Lazdynų ligoninė,o pati Keburienė to nesupranta gal.
Dirbu GMP ir žinau kur problema gagrindi
Help
Daugiau rašyta apie ligonių problemas, o ne apie 35 metų moterį. Čia mes paskaitytume kas dedasi
Tiesiog kažkokia betvarkė su mūsų sveikatos sistema. Greičiau Veryga baigtų dirbti, pasidarė neįgalus sutvarkyti sistemą. Žmonės miršta nesulaukę pagalbos.
Valdžia dirba principu - reik medžioklėn - reik šunis lakinti. Nebuvo papildomų ekipažų, nes iki šiandien nereikėjo. Toliau nosies nei krust... O kad virusas siaučia, kad kovidinius tik su greitąja tai nedašunta
Viskas bus gerai, nes, anot Vyskupo M. Valančiaus, kas atsisako siūlomo pyrago, tas paklausys kruvino botago.
@Blaivininkas
Anot manęs, geriau įkalk. Jaučiasi, reikia tau.
Administracijos direktorius nuo msžens debilas, ar mokėsi kur?
@Jofana
Įdomus tipas, iš pelenų išlindęs.
Problemos senos ir tikrai visur tas pats.
Sesk nors viena budejime prie mediku ir pasiziurek ir padek. Kai sedi kabinete tai nieko ir nematai ir visko uztenka. O jei to valdininko seimos nariui taip butu-kas tada kaltas-medikai,nors jie ir kruvio nebeislaiko. Eik padirbek nezaunijes nesamoniu!
Gaila labai, bet reforma gmp taip ir sustojo pavasarį, kai covidas prasidėjo. Visų pirma grust lauk visus vadovus ilgamečius uzsisedejusius ir nieko ne darančius, kad steigėjui-savivaldybei geri isliktu ir nieko ne reikalautų!
Jaunos nustojusios kvėpuoti moters „greitukė“ nespėjo išgelbėti: medikai žeria priekaištus dėl darbo sąlygų