Rašyti komentarą...
Merei siūlau kviesti spec policija ir sulaikyti visus koncervatorius ir uždaryti 10 parų su tuo kad lietuvoje galioja nepaprasta padėtis. Tada tikrai mere pakils100%.
Tie tipo maištininkai yra raudonieji, bet ne Pinskuvienė. Jie reklamuoja raudoną gaidį. Jeigu ne jų sapaliojimai, būtų ramus darbas ir gyvenimas. Atvykėliai išvertė savo smirdinčius apatinius Širvintose. Mat Kaune jų negirdi ir nevertina
TS-LKD, tai ne partija, tai - nauja eilutė psichikos ligų sąraše, tai - diagnozė. Vadintų jau viską savais vardais - Lansbergjugendas, o tai dar kažkokie jaunieji konservatoriai...
tegul tie suskiai ateina pas mane protestuoti, pasiusiu labai toli ir skaudziai.
Toks vaizdelis kad Širvintai atsilikęs kaimelis su visais tamsiais viduramžiuose užstrigusiais vadovais plaunančiais sovietinius vatinukus.
ir ka susirinks tu pyderu kokia 10 geriausiu atveju :D zlungantys nevykeliai...tegu mineda dar atsiveda tai minios plauks :D :D :D apgailetini visi konservai,tiek jaunieji tiek senieji pradedant lietuvos karaliumi :D
@cha cha Šurajevas kažin, taip pat jauniesiems konservatnikams priklauso?
Gal Širvintų gyventojai geriau mato, kad turi puikią merę. Ko ten kauniečiams kištis? Neužtenka , kad konservatoriai užgrobė seimą, apsitvėrė, ir visai Lietivai galioja tik jų nuomonė. Tai dabar pradės ir savivaldybes užgrobinėti. Gal pradėsite ir ten tvoras tverti?
Dvokiantis OŽIO pakalikai- mėšlungis ragus nusimazgokite, dvokia labai!
@Bomž Ar nebūsi toks LT nekentėjęs Šved ?
Konservos tvirtai žengia Putino keliu. Meluoja, klijuoja etiketes, šmeižia kitaminčius.
„Mes, jaunimas kuriantis Lietuvą" - prisistato konserviukai. Pirmiausia tai jūs dar nieko nekuriate, jūs tik naudojatės kitų sukurtu geru, o antra - geriau nekurkite, nes su tokiomis pažiūromis sukurti galima tik diktatūrą, o Lietuvai diktatūros nereikia, mums laikas pagaliau sukurti tikrą demokratiją.
@Na Buvusiems LKP kvailiems partorgams visur vaidenasi sava kitų juodinimo metodika ir noras įvesti diktatūrą.
@ooo3 Nesivaidena, o viskas pamažu link diktatūros ir eina.
Spjaut ant jaunakocerviu, bet dar geltonesniu, spjaunu i rusiskas zvaigzdes Sirvintose restauruojancia mere. Zmones, jus isties neskiriate blogo nuo labai blogo.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų