Jauną vaikiną žiauriai subadęs žudikas siautėja: tokių nesąmonių neprisipažinsiu

 Už apsaugos darbuotojo nužudymą – 18 metų už grotų. Tokios bausmės prokuroras prašo klaipėdiečiui, sausį mirtinai peiliu nudūrusiam jauną vaikiną ir pasikėsinusiam nužudyti jo kolegą. Žuvusiojo tėvai nepakelia skausmo ir sako, kad žudiką reikia izoliuoti visam laikui. Tuo tarpu kaltinamasis teisme savo aukos artimųjų net neatsiprašė ir pareiškė, kad "tokių nesąmonių neprisipažins".

Netrukus sūnaus ir sužadėtinio netekę artimieji vėl galės pažvelgti žudikui į akis. Vos 24-erių prekybos centro apsaugos darbuotojas Rosvaldas Poška šių metų sausį darbo vietoje žuvo nuo Maksimo Orlovskio dūrių peiliu.  

„Jo akys tokios tuščios ir, kaip čia pasakius, nematau aš jame kažkokio gailesčio, turbūt net nesuprato“, - sako nužudytojo motina Irena Poškienė.

Į posėdžių salę vedamas kaltinamasis – 30-metis klaipėdietis Maksimas Orlovskis. Į apsaugos postą jis buvo atsivestas, nes parduotuvėje įtartas sukčiaujant – pirkęs mandarinus, o mokėti už juos norėjęs kaip už svogūnus – centus. Ir taip jau ne pirmą kartą. Apsaugos poste vyras išsitraukė peilį. 24-erių vaikinui dūrė tris kartus, vienas smūgis perpjovė miego arteriją, o jo kolegai sužalojo krūtinę ir ranką, irgi smūgiavo tris kartus.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Akropolyje“ nužudytas jaunas vyras

„Ir pasikėsinimas nužudyti, ir nužudymas, šita subendrinus bausmes apėmimo būdu ir gavosi bendra bausmė prašyta 18 metų laisvės atėmimo“, - sako prokuroras Jurijus Petuchovas.

Iki pat paskutinės sekundės Orlovskis kaltas neprisipažįsta. Paskutiniu žodžiu jis teigė, kad tokių nesąmonių ir neprisipažins ir kad motyvo žudyti neturėjo. Esą antrasis apsaugos darbuotojas jį išprovokavo.  

Nužudęs apsauginį, Orlovskis spruko ir keletą valandų slapstėsi, visame mieste jo ieškojo daugybė policininkų, kol galiausiai buvo sučiuptas motinos bute, kitapus gatvės prekybos centro. Brangiausio žmogaus – sūnaus – netekusi mama sako, kad nėra bausmės, kuri atlygintų skausmą. Sūnus šiemet turėjo baigti studijas, gyveno su sužadėtine, kūrė ateitį.  

REKLAMA

Kaltinamasis abejingai klausė nuoširdžių nukentėjusiųjų baigiamųjų kalbų. Sūnaus netekęs tėvas sako, kad tokius reikia izoliuoti visam laikui.

Anksčiau Orlovskis neteistas, prieš nužudymą uždarbiavo užsienyje, tačiau esą vienintelis jo turtas – dviratis, tad nežinia, iš ko atlygins prašomus priteisti trečdalį milijono eurų siekiančius ieškinius.

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
A
Ale va
2018-05-25 09:35:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
AR Lietuvos valdžia gavo savo rinkėjų pritarimą panaikinti mirties bausmę? Va ir rezultatas, kurį turi dalintis ir valdžia.
Atsakyti
0

H
H
2018-05-25 20:01:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Irgi geras daunas,atsiprasytu,pasakytu,kad netycia isigandes buvo ir tt. Juk, tai nieko nekainuoja.. Gautu 12kokiu... i
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų