Rašyti komentarą...
Kodėl nepanaudojo? Ogi todėl, kad šitie testai netiko pačiam pandemijos tikslui? Kas gali paneigti, kad "pandemijos" pagrindinis tikslas buvo DNR duomenų registro sudarymas, juk PGR testų įsigijimo klausimus labai aktyviai kontroliavo PB, jis rinko duomenis (jau nuo 2017), ar visos šalys įsigijo PGR testų kiek kuri įsigijo ir t.t. Kažkaip stebuklingai atsirado finansavimas, tarkime anksčiau gripo pgr testo niekas nesiūlė, nes brangu. Lietuva nuo 2011 turi DNR duomenų registrą, bet ėminiai ten patekdavo tik iš nusikaltėlių arba pareigūnų ir nusikaltimo vietų, o dabar nuo 2020 buvo praplėstas "įtariamųjų" asmenų ratas ir privalomai visi savo biologinius duomenis turėjome pristatyti. Lietuva buvo įpareigota sudaryti iki milijonų vnt regisrtą. Kitos šalys irgi buvo įpareigotos kaupti DNR, tai buvo motyvuojama terorizmo ir saugumo sumetimais, bet kaip tai padaryti? Na o štai panaudojo tinkamą virusą, prie kurio žmogus dar neprisitaikęs ir iš baimės visi pametė galvas. Ne veltui Maskas siūlo Faučį sodinti į teisiamųjų suolą, manau yra už ką.
@taip gal ir atsidurs už grotų tie iškrypėliai, gal ateis laikas, nes kol kas tai dar bando donorų įstatymą pakeisti, kad sutikimo nereikėtų išmėsinėjimui, be to bankai įgalioti tuos duomenis tvarkysti.
@taip pas mus visos teisės buvo ribojamos neva "terorizmo" prevencija prisidengiant. Net sąskaitas senam profesoriui gali uždaryti, prisidengdami šia priežastimi, o iš tikrųjų tuos dalykus tvarko "senelio" apsauginis.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų