Rašyti komentarą...
Tai antrasis broileris aplinkos ministras? O ar jis jau orientuojasi aplinkoje?...
Valdys Lietuvą nepamylėtos mergelės, Armonaitės, Bilotaitės ir labiausia nepamylėta vadė Šimonytė. Bus tikra „-iečių“ fiesta. Keisim vėliavos spalvas greitai po tokių valdovių. Bus tikra gerovės valstybė.
Liberalai- teismuose tai neturinti ateities skaidrumui- negalima net suprasti, kodėl ir kaip dirbs vyriausybėje.Apgailėtinai baisu.
Jūs apsispręskite ko norite. Balsavote, o dabar keikiat. Nu išrinkome ir turėkime tas tuos 4m metus. Reikėjo mums domėtis per visus metus kas predentuoja į seima papulti. Aš ėjau balsuoti, bet nebalsavau už tuos kurie pateko
Neturi jie nei vieno valstybės reikalus spręsti pajėgaus žmogaus. O Gentviliukas, šalia jo begalinio godumo, dar ir visiškai bukas.
@Cha užtat koks patyręs tėvas, valdė visą uostą, kad tas taukais neapaugtų
Smagu nereikia ir teatru juos stebesime is politiku sau prasideda
o man labai įdomu,kaip tie busimi ministrai tvarkesi savo šeimose,ar ka nors patys sugeba,ar tik moka kitiems už paslaugų atlikimą?Kažkaip pastebiu,kad seime maža žmonių,baigusių inžinerinius mokslus,tai jie tik socialinėje erdvėje gaugysis kažkiek,o kur ūkiski reikalai--- bus vargas.
@Barbė inžinieriai šiuo metu yra labai nepageidautina rūšis valdžios koridoriuose, nes per daug supranta, durnų įsakymų neklauso
Pradedu džiovinti duonytę..Perku makatonus cukrų kruopas.Gelbėkitės seniai ir senės artėja mūsų juodaos dienos.
Nu kaži Žukauskas.Toks letapedis.
@Žaneta Pardavinės ir toliau diplomus turguje... ką moka tai moka..
Ponas Kairys tvirtas žiniose,labai geras organizatorius,išprusęs ,labai atsakingas,domisi viskuo.Žodžiu žmogus iš didžiosios raidės,žodžio ir veiklos žmogus.Teko 2 kartus kreiptis,ir jei visi valstybininkai tokie operatyvus būtų Valstybė smarkiai pradėtų klestėti.
Į viršų