Rašyti komentarą...
Anksčiau ar vėliau nusikaltimas bus išaiškintas. Turi būti atitinkama bausmė nusikaltėliui ir to nusikaltimo bendrininkams ,norėjusiems nuslėpti tiesą.
Gaila kad mūsų vyrai vieningai pasuko netinkama linkme.Musu moterys ir merginos net nežino su kuo gyvena,nes sugyventinis naktį su ja,o dieną ir berneli spėja patvarkyti.Vyrai nusipigino, prarado savigarba, nes duodasi vieni su kitais.Kur gi tikri vyrai,džentelmenai,pagarba sau ir moteriai.Kitos pakraipos vyrams reikėtų gydyti psichiką,kaip sovietiniais laikais.
Už ką į liūlį gavęs Ulvidas balsavo praėjusiuose seimo rinkimuose? Už ką balsuos dabar?
@Paklauskite - atsakysiu. Uz Kurwauski.
@Nera abejoniu Konservatorių mazgote, už jus visi balsuoja...
@Nera abejoniu Už ko***torius dauguma tokie ir balsuoja, nes nori pritapti ir taip paslėpti savo fetiš.... , negi už valstiečius balsuosi, juk jų konservai nekenčia, reikia pritapti prie daugumos, o kai apsipranta ir toliau viską tęsia ir būna pagaunami... būna išmetami, tyliai, ramiai...
@Ringo Už konservus balsuoja tik protingi žmonės o prie jų trinasi visokios šiukšlės nes žino kad taps labai populiarios ir gerbiamos. Kodėl nuo kolchoznykų visi bėga? Todėl, kad yra kacapiškos atmatos kurių visi vengia. Net Kazalupskienė Jadzė sakė, kad už kgb-istų klaną "valstiečius" niekada nebebalsuos.
@Valstieti protingi???? a ha ha ha ha. nu jo, čia tai geras. už konservišmatas balsuoja naivuoliai savo kailiu nepatyrę gyvenimo, visokio plauko šiknalaižiai tikėdamiesi gardesnio kąsnelio, atskalbtasmegeniai pensinio amžiaus žmogeliai ir visi kiti, kas nesugeba mąstyti ir mąstyti kritiškai, kur kaip sugertukai sugeria visokius pedalasklaidos sukurptus skandalus, kur už gryną pinigą paima visokių tapinukų, valkatų pezalus ir tt. tai visumoje gaunasi, kad nelabai tie žmonės ir protingi jei už savo budelius balsuoja.
@. Pritariu!
@Valstieti Kas ta Jadzė?
uzuode bezdalus ir rekia - gaisras, gaisras!
@juokingi troleij rašyti nemoka - nejuokingi žino, kad rašosi troliai.
Kaip tokį padarą nešioja žemė, turėtų kaip p. Ūsas garbingai baigti
Jam choras buvo reikalingas, bet choristams jo - nereikėjo... Pasinaudamas vaikais , vykdė savo politinius ir savanaudiškus tikslus. Partijos vadovai turi atsistatydinti.
Nutilo,nurimo,konservatoriai ir ramu.Būtų buvę cia kitoje partijoje,tai suėdę butų konservatoriai.Dabar straipsnių nera,viskas uzdrausta.Ir kaip moka išversti skūrą,krikšcionys vadinamieji,geda
@M Kaip atbus šūdasklaida, bus ištisi reportažai ir straipsniai apie valdžią, nes nebebus joje pedoliberkonslaisvieciu.
Atsibudot. Apie berniukų kolektyvą negerai kalbėjo mano jaunystėj, Perelmano laikais. Niekas netyrė.
Sovietmečiu žmogus man skundėsi, kad, nuėjęs į lavoninę atsiimti žuvusio sūnaus, pamatė, kad girtas sanitaras pasiguldęs ant grindų dulkina negyvą moterį, o kitas, prišokęs dar paaiškino: - Nekreipk dėmesio: jis visada taip daro.
Sergantys homoseksualizmu šlovinami, o pedofilija laikomi nusikaltėliais.
@BLAIVININKAS , mat iš Karbauskio tvarto... Karbauskis jau beveik 30 metų pisa ožį Vytuką ir manai tai normalu? :D

Skaitomiausios naujienos
Į viršų