Šiandien Lietuvos Respublikos Vertybinių popierių komisijoje (VPK) vykusiame posėdyje buvo priimtas sprendimas, kad AB bankas „Finasta“ yra pasirengęs teikti investicines paslaugas. Toks VPK sprendimas yra būtinas, norint gauti banko licenciją iš Lietuvos banko.

„VPK paskelbta išvada reiškia, kad AB bankas „Finasta“ yra visiškai pasirengęs teikti investicines paslaugas. Tai dar vienas sėkmingai realizuotas teisinis banko steigimo etapas, kuris leis įgyvendinti mūsų galutinį tikslą – gauti banko licenciją“, – sako AB FMĮ „Finasta“ direktorius Šarūnas Nedzinskas.

Planuojama, kad AB bankas „Finasta“, vystydamas savo veiklą, specializuosis investicinių paslaugų sektoriuje ir teiks turto valdymo bei įmonių finansų paslaugas, o pagrindiniais jo klientais taps aktyviai investuojantys ir turtą valdantys privatūs bei verslo klientai.

Banko verslo sėkmė grindžiama 14 metų AB FMĮ „Finasta“ veiklos patirtimi, AB „Invalda“ ilgametės investicinės veiklos žiniomis, geru investicinių rinkų išmanymu bei aukštos kvalifikacijos darbuotojų komanda.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų