Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kauno klinikos jau du kartus dalino savo darbuotams raštus, kad šie pasirašytų dėl mobilizacijos karo atveju. Svarbiausia - kad jei neatvyksiu į darbo vietą, gausiu baudą, sėsiu kalėjiman. Kur turėčiau dėti vaikus, ten parašyta nebuvo... Na, galvoju imsiu su savimi, nes neturiu kitos išeities. Juk nepaliksi namie dviejų mažų vaikų. Kita problema - kokiu būdu turėtume teleportuotis į klinikas, nes autobusai tai nekursuos. O mašinos aš neturiu. Šitai irgi nebuvo rašte paaiškinta. Na bet juk svarbiausia pranešti medikams, kad jie sės į kalėjimą, gaus baudas. Pat pati svarbiausia informacija karo atveju.
@Truputis realybės Prisėskite gerbiamieji ir nusiraminkite. Panika yra blogiau už didelę paniką, o iki jos vos vienas žingsnis. Nebus čia to karo ir nereikės palikinėti mažų vaikų. Niekada ( nesvarbu kiek išprotėjęs putinas) maskovija nepuls NATO, nes apsišikęs barsukas nepuola stipraus liūto. Ten už kordono ir jie nenori dvėsti. Deja bauginimo taktika veikia aplinkines šalis. To jie ir siekia.

USSR/JAV marionetes valdžioje
2024-05-10 09:53:26
Šis interviu rodo ka galvoja apie šituos LR priešus, provokatorius, priešu nenuilstančius ieškotojus, landsdergius ...- Neužsakomoji,- laisva nepriklausoma žiniasklaida.
Skirtingai, nei landsdergine dezinformacine melasklaida. Jei ir LR butu JK demokratine sistema,- šitu pasturlaku senai butu nelike prie lovio.

Buvo tokia moterele, lygtai Truss?(PO B. Jonsono) - jos per menesi neliko premjeres poste ir jos atsikrate,- pati, TIKRA toriu partija.
Taip, jau 4 metus metus landsbergija verziasi i vis aukstesni lygi...- kasdien vis sunkiau patekti pas gydytojus, specialistus ir ligonines!
Isvagiama LR milijardais!
Straipsnis manau yra demagoginis ir mes nepamiršom, kaip karo medicinos tarnyba, prievarta siuntė jaunus vaikinus, neįtikusius karininkams į psichiatrijos kliniką ,galim patvirtinti oficialiais dokumentais , kaip luošino jaunų žmonių gyvenimą, panašias metodais vos ne kaip kgb. Tas ,,aukštesnis lygis,, tai gal bus perkeltas ir civiliams ?
Nepanasu , kad aukstas medicinos lygis jei medicinos tarnybai vadovauja net pulkininko laipsnio neturintis vadovas.
@Petras Ne laipsnyje esmė o sugebėjimuose ir prote nuostabus vadas ir žmogus.
gaila, kad ima bet kokius vyrus jei žmogus pavyzdžiui naktį per miegus vaikašto tai jau negerai nesaugu jam pačiam aplinka neįprasta gali bet kur nueiti.
Juk žygis vakar sakė ,mes protingesni už vokiečius ir prancūzus.O maldeikiukas su drakonu jau seniai supurtė Kiniją. O Putinas tai niekas. Mūsų bijo visas pasaulis , vien jau lojimas daug pasako ir baimės jiems įneša:)
Bet kokia propagandos jega,pries keleta metu nebuciau net patikejes.Kaip ir tuo,kad zmonija,nuo urviniu laiku,gudresne netapo.Vare be perstojo propaganda ir zmonija nuosirdziai padidintos slogos,pavadinimu kovidas pradejo bijoti,lakste visur su kaukemis,vakcinavosi ir buvo sventai isitikine,kad viska daro teisingai.O kai dar truputi propagandos doze padidino ir fasizmo linkme pakreipe,tai taip pat nuosirdziai pradejo nekesti nesivakcinavusiu zmoniu,jei butu leide,juos net zudyti butu pradeje.Irgi isitikine,kad viska daro teisingai.Pavare propagandos,kad reikia priimti Lukasenkos skriaudziamus baltarusius-visi baube,reikia priimti,butinai reikia.Po poros metu pakeite propagandos plokstele,kad baltarusiai jau blogi,litvinai ir visinaujai jau baubia,blogi baltarusiai,litvinai,vyt juos reikia.Abiem atvejais sventai isitikine,kad viska daro teisingai.Tai ir su ta savo karo propaganda,jau zmones,kaip jie vadina "paruose",nuzombino,itikino,kad karas turi butinai buti ir karas yra gerai.Viska ka gyvenime uzgyvenai jame prarasti,savo artimuosius,pazistamus,draugus,paciam zuti yra gerai,o kas pries kara,yra blogai.Ir propagandos nuzombinti pritariamai bliauna,karas-gerai,taika-blogai ir visai nemato,kad butent pati musu valdzia labiausiai ta kara ir provokuoja.Jiems net idomu,galvoti jiems yra blogai.Ir kam galvoti,jei propaganda jau paruostai viska patiekia.Propaganda-jega.
O kam? Niekas musu nepuls, jeigu bus karas, tik branduolinis
Dejom skersa ant tu jusu aukstesniu pasirengimu
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų