Rašyti komentarą...
Suverenai jie
Kodel del to kabinejates?
@Vaida sito ir as nesuprantu, ko cia del tokiu galva sukti, ar veikti neturi ka - tegu jie vyniojasi i visas keturias puses- ar i taiga, ar i Somali, nors ir i pacia pekla su visu savo peru! Aisku, jokiu socialiniu butu, pasalpu, medicinos paslaugas tegu teikia tokie patys kaip jie, kurie i mokykla nejo ir medicinos is TikToko mokesi namie. O kazkas atsitikti jiems negali- jei nera dokumentu jie isvis neegzistuoja! Kaip gali kazkas nutikti tam, ko nera. Juos reikia absoliuciai ignoruoti, reaguoti kaip i visiskai tuscia vieta. Ir skustis netures kam - jokiu instituciju ir istatymu nepripazista, o tarpusavy tegu daro ka jie nori , na ir siaip gerai skamba: gyvas vyras Jonas su kirviu uzvaziavo gyvam vyrui Petrui ir gavosi jau nebegyvas vyras Petras.
užduotis tikriems žurnalistams
užduotis tikriems žurnalistams
[TARNYBA] be [TEISMO SPRENDIMO] negrobė mažylių, nes tam nebuvo pagrindo. - Ugdymas namuose nėra pavojus nei mažylių sveikatai, nei gyvybei. Tai žinodami VAIKGROBIAI suplanavo ir suorganizavo pagrobimą remiantis į neteisėtą [TEISMO SPRNDIMĄ].
Kokia numatoma bausmė už organizuotą mažamečių pagrobimą? - ''Žurnalistai'' parašykite ir pateikite precedentų pavyzdžių jei yra.
niekaip nepavyksta perskaityti šitos mėšlienos. Toks melas nuo pat pradžių, kad niekaip negaliu prisiversti skaityti toliau. Mėginau kelis kartus.

Meluokite sūūkos. Tiesa paaiškės.
nuomonė: JŪS melagiai, propagnydos
nuomonė: JŪS melagiai, propagnydos
Iš straipsnio: ,,[...] Paaiškėjo, kad tėvai [...] sistemingai neleido vaikų į [...] darželį, [...]'' - nuo kada LITWOJE [darželiai] privalomi?

Manau, kad dėl tokių šališkų rašliavų JUMIS turi susidomėti [ŽURNALISTŲ ETIKOS KOMISIJA]. - oi, tokios nėra, yra tik imitacija. - deja... .
@nuomonė: JŪS melagiai, propagnydos Pasiaiskintu zurnaliugos kas yra suverenai
@Vaida ; JIEMS neįdomu. JIEMS svarbu paviešinti ne tiesą, tačiau tai ką užsakovas liepė.
Iš straipsnio: ,,[...] mažyliams nustatyti specialieji ugdymosi poreikiai [...]'', tačiau egzaminus išlaikė. Ir net jei ir būtų reikalingi pagalba dėl spec. ugdymo poreikių, tai individualus ugdymas namuose yra pats geriausias variantas; kitas, tačiau ne toks geras, tai kombinuotas ugdymas, t. y., dalis individualiai namuose, dalis [mokykloje].
Tėvai, turi sąlygas suteikti geriausią variantą ir tai nusikaltimas?
Geriau paaiškinkite kodėl niekas iš [įstaiginių] VAIKGROBIŲ vis dar nesuimtas.
Visų vaikų bendrai paėmus buvo kūno masė per maža....
Tik nusižengti belieka.
Toliau nėra ko skaityti.
Įdomu kiek padidėjo vaikų kūno masė.
Prašau.
Parašykite.
parasidėjo tos šeimos šmeižimas ir tarnybų apatinių skalbimas. Niekas nepatikės - neteko skaityti apie tai, kad vaikai atsilikę, per mažo svorio ar dar kitokių nesąmonių. Čia pasamdyti rašeivos įjungia liguistas fantazijas kartu su tarnybomis. Juk reikia pateisinti savo elgesį grobiant iš tėvų vaikus. Niekas jų kišimosi neprašė, nebuvo jokios tragedijos, ją sukūrė . O dabar vėl propagandą varo.
nuo tokiu tėvų elgiasio ir gyvenimo būdo , vaikai tik kenčia.
Kam iškrypėliams Landsbergynams reikia šitų vaikų?! Kraują geria, ėda organus?!
@Košėrų Lietuva. ; esmė sunaikinti žmones, nes žmonės yra [teisėti] žemės resursu valdytojai, o ne visokie UABAI, pvz., kodas 1111nulis5555.
Paspekuliuokite kas bus, kai susidarys sąmoningų žmonių kritinė masė?
Švogerių qrwos bando pateisinti, kodėl pagrobė sveikus vaikus ir pritalžė taip gerai, kad vienas iš jų turėjo gulėt reanimacijoj!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų