Rašyti komentarą...
Nu aš manau mokytojai ir taip gerai gaun
Nu aš manau mokytojai ir taip gerai gaun
Saulė
@Nu aš manau mokytojai ir taip gerai gaun Tiems mokytojams vis negana ir negana. O kas mums tėveliams ką duos už jų darbą.
Kai kurie tėveliai per karantiną taip nuoširdžiai padėdavo vaikams ruošti namų užduotis, kad atsiskaitymo lapuose, užsimiršę, užrašydavo ne vaiko, o savo vardą ir pavardę :)
Pagal komentarų apžvalgą mokytojais taps tevai.Mokytojų nebereikia,kaip šaunu...Auksines mintys,narcizai,kokie jūs galite būti darbuotojai,tevai?!Ką jūs galite dirbti su tokiu poziuriu i gyvenimą?Apgailetini pareiškimai.Kai pries 30-40m gavote lazdu per pirstus,uz ausies patampydavo uz neatlikta uzduotį ir tt.Tada buvo gerai,nes gerbete,bijojote,pedagogas buvo gerbiamas zmogus.Ar matete savo vaiką per pamoką,kaip jis elgiasi?..Labai esate,teveliai,geros nuomones apie save:((
Karjera mokykloje????
Už tai visi vaikai išmoko naudoti kompiuteriais o uzduotis mokytojai tik iš knygu skaito gal pratybų nereikės galės kompiuteriais nauda būtų.
@Janina Atleiskite,o tada isvengsit skaitmeniniu užduočių.Kompiuteris turi tai , ką į jį ikelia. Manau , jei sunku su paprasta knyga, sunku bus ir su skaitmeniniu vadovėlių.Kompas usduociu pats neatliks. Ir skaityti reikės, ir pratybas atlikti.O dar , kaip su vaiko sveikata?
Ne viena mokytoja nuotolinio mokymo metu pasakė, kad tarp pedagogų vyrauja nerašyta taisyklė 'karantino metu jungtis 1/3 visų pamokų, o daugiau viską vaikai turi mokytis patys'. Tai gal tuomet valstybė mūsų brangiosioms, šventosioms ir teisiausioms mokytojoms ir turėtų mokėt tik 1/3 algos? Gal tuomet atsiras interesas mokyti vaikus?
@Graudu Visa tiesa jie tik nori už dika gauti pinigus ir pavargo per tris mėnesius vaikai patys mokynosi kiek jiems su tėvu pagalbą.
@Graudu Kaip jūs galit tokias nesąmones įrašinėti, juk yra pamokų užduotys medžiaga , filmuota medž, plourpiat nesuvokiat ką. Kam priklauso tas tikrino kasdien,, o supertėvai, tai jūsų vaikai nuostabūs, talentingi, ką ten su jais veikėte, nereik apsimetinėti vaikai patys darė.


@Graudu Kas kalbėtų .. Norėčiau pažiūrėti, kaip dirbtumėte nuo ryto iki vakaro prie kompiuterio. Pamokų pasiruošimas, pamokų vedimas, darbų taisymas. Tai čia kas ? Poilsis ?
@Graudu Ar jūs suvokiat ,ką rasite?Vaikas dirbo pats, o kas už ji turi mokytis?Mokytojai vedė vaizdo pamokas, pasitelkė visas imanomasIT formas, kad konsultuoti mokinius.Tik noro reikėjo.Mokytojai taisė darbus ir siunte klaidų komentarus. Pirmas savaites darbas truko po12 val.Deja atsirado tėvų, kurie gal pirma kartą prisėdo prie savo vaiko, kad padėtų mokytis, pasirodo sunku, tada blogas mokytojas, bet labiausiai nustebino tėvai, kurie ėmėsi patys daryti užduotis ir siųsti mokytojams.Mokytojas niekad negavo atlygio už dyką, jei kam taip atrodo, ateikit į mokyklą ir praleiskit ten su savo vaiku savaitę ar porą dienų, manau greit nuomonė pasikeis.
Norėčiau pasitikslinti kaip nuotoliniu būdu darbą atlieka kūno kultūros dėstytojai su vaikais? Aciu
@Jurate As sokio mokytoja ir vedziau visas pamokas per zoom :)
@Jurate Aš fortepijono mokytoja ir vedžiau visas pamokas per messenger, skype, viber.
Ten kur mokyklų vadovų profesinė kompetencija,pagarba žmogui,žmogiškumas;tolerancija ir visis kitos geros vertybės buvo pirmoje vietoje - mokytojai jautėsi gerai.Problema yra mokyklų vadovai su savo nepamatuotais reikalavimais ir mobingo taikomais metodais.Išvada - vykdyti vadovų kadencijų taikymo metodą.Kad mokytojai nebūtų skirstomi į mylimukus ir nemylimukus.Vadovas negali daugiau vadovauti kaip 10metų tai pačiai mokyklai.Kitaip atsiranda baisūs reiškiniai,kurių nežino net savivaldybės.O tai veda mokytoją ne tik prie išėjimo iš darbo , bet ir sveikatos sutrikdymo.....ir kartais minčių apie blogiausia.Yra vadovų, kurie mėgaujasi žmogaus nesekme."Ne viskas auksas ,kas auksu žiba".
Labai gerai,kad tevai uzsiims vaiku mokymu,tikrai isaugs puikiu gydytoju,inzinieriu,mokslininkų...Nei vienoje salyje taip nera menkinami pedagogai!Baisu darosi kas bus.Ar jums sprigto truksta,kad atsipeiketumete,ko tiek prie mokytojų kabinejates?!Taip ir pranasavo,kad gims vis su mazesnem smegenim zmones,ka ir noreti,degraduoja visuomenė.Liūdna,pavirsite i dvasios ubagus ir niekas nebeisgelbes.
Valio,o ne žmones,o švietimo podukros su sujungtom grupėm,darželio auklėtojos nuo birželio varo po 10 val.Vaduoja nedirbančias mamas.Jokių atostogų vasarą.Savivaldybės klerkų vaikučiams irgi darželio reikia.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų