Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Paaiškink bent kiek įtikinamai, už ką seimo pirmininkui turi būti gėda? Tokių vaikiškų kaltinimų bet kam kiek nori gali prigalvoti. Ar tai priežastis? Runkeliams pamėtėtas masalas.
KLOUNAS. Kaip jam negeda?
ne "nesulauksime", bet nesulauks keli seimo nariai iš opozicijos.
Seimo pirmininkas turi bene penkis pavaduotojus. Iš įvairių partijų. Degutienė tolygi Lietuvos SSR antrajam sekretoriui, liaudyje vadintam generalgubernatoriumi. Būtinai rusas, atsiųstas Maskvos. Man atrodo, kad čia yra ryšys su seimo kasoje laikomais milijonais grynais, ir tik tada paaiškėjo, kai dingo keli šimtai tūkstančių. Kam seime milijonai grynais? Valinsko "skandalas" tai aferai užtušuoti. Pgyvensim - pamatysim. Pat kimbi ant kabliuko, kaip ir dauguma Lietuvoje ,gromulojančių, kas pametama propagandai. Beje, tas pats buvo verčiant paties nekenčiamą Paksą. Daug tokių triukų stovintiems šešėlyje pavyksta.
Sausio tryliktos radijožvalgas
Sausio tryliktos radijožvalgas
..Yra racijos pasakyme,kad liaudis nesukyla,nes nėra prieš ką.Negi su jokeriu kariausi???;-(((.
O šiaip tai apsikasti lapais Valinskėliui.Tie jo
žaidimai,,Milijonas" daktarams suorganizuoti-gal kas privertė???Buvo pas mane Mongoliukas atvažiavęs,bandė duoklę rinkti.Paaiškinau,kad mes gamybininkai,dirba daug savanorių,ir jei kas-kiekvienas kampas gali pradėti šaudyti.Žinoma,gyriausi,bet nei aš jiems mokėjau,nei pramogas kokias neorganizavau.Gal ir blogai,nes jie-su kuo tik nepersipynę???Buvęs etatinis KGB kapitonas Ramanauskas mirė Sausio pradžioje.Iki mirties valdė turgų,dabar perėmė jo žmona.Jurbarko teismo pirmininkas buvęs tarybinės milicijos vyresnis leitenantas Mikšys LTSR laikais prieš KGB kapitoną Ramanauską išsitempdavo kaip styga.Sakykite dabar-Nepriklausomybės laikais kas
kam atiduodavo pagarbą???
Topine ir klubine muzika WW w. kazinau. Com Be jokiu registraciju ateini ir siuntiesi...
Valinskai, ar skaityt tau negeda? Ka negali kalbeti? Butinai reikia SOU? T.y. kam skaitai kai kalbi?
Atsiprašau jei laikyti tokį veikėją Seimo pirmininko pareigose, vien dėl koalicijos stabilumo, o čia jau panašus į Pakso atvejis, kompromatas kenkia visai valstybei tarptautine prasme, tai man svetima tokia nuomonė.
Pliurpiantiems rašiniuose ir komentaruose. Kuo Valinskas blogesnis ar geresnis už kitus 140-tį seimo narių? Mano galva, tokių "kompromatų" vežimais galima pateikti apie bet ką. Ar bus geriau, kai keisis koalicija,kas beveik neįmanoma. Arba nauji rinkimai. Matosi, kad veikia Lietuvai priešiškos jėgos. Labai intensyviai Balse, Alfoje.
Geras šventvagiškas Valinsko "pasispardymas" dirbti vardan tos Lietuvos... Iki šiol tokio Lietuvos seime negirdėjau ,atidirbinėjo klanui ir dirbo savai kišenei.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų