Rašyti komentarą...
nesupratau laimingiausia pasaulio tauta o pas psichiatrą eilės iki pusantrų metų gal ten jie visi kvaštelėję ir todėl jaučiasi laimingi
Nežinau ar tv3 portalas geriausias bet šios žurnalistės straipsniai geriausi iš visų ,profesionalė,ačiū jums TAVORAITE už išsamius ,kokybiškus straipsnius ir sekmės!
Jei jau 1,5metu laukt pas psichiatrą, tai jau medicinai amen, geriau jau nebesiskelbti. Kadtokias paslaugas atlieka.
@Ona po 1,5m būna lengviau diagnozuoti ligą
Gyvenkime kaip žmonės,nereikės taip dažnai vaikščioti pas daktarus ,pradėkime nuo reklamų,jas boikotuokime tai velnio sėkla sėjama mūsų prekeivių kt. Visi verslininkai yra nepasotinami rykliai,medicina Lietuvoje taipogi tapo verslu ,viso šito nesuprasdami grimstam prarajon ir fiziškai ir dvasiškai .
Tai cia kas 2as paranojikas pas psichologus turėtų eit ir tada Lietuvoje eiles reikėtų laukti 3m. Ypač po coronos tiek atsilupelių atsirado, kad ojojoi, aukso amžius psichologams turėtų būti!
Gyvena Danijoje zmones.Raso komentarus,bet....paklausk ko,dingsta kaip i vandeni,o po kiek laiko atsiranda ir vel ka nors raso.Pasaku salis,viskas veltui,visi laimingi,isskyrus .....ten gyvenancius lietuvius.Jie ir ten nelaimingi ,lyg ten juos persekiotu Dulkys su Simonyte:DDD.Maciau kazkas klause kiek kainuoja sveikatos polisai ten,kaip musu PSD,tylu,raso apie psichiatrus,psichus,ginekologus,o sumos neivardija.Matyt bijo Simonytes arba Dulkio:D.Ispudis,kad komentarai musu zmonems,tai keiksmu ,pletku ir izeidinejimu lenta ,kur nors miestelio aiksteje.Visi nori sodinti,viesinti,bausti,atimti,liaupsinti ,"o teeen"....,pasirodzius ,kad nieko"ten" stebuklingo nera,ir mes cia visai ne "siknoje",susierzina,isvemia koki nieka ir dingsta.Matyt kaupiasi,ka cia dar slykstaus isvemti ar paviesinti.
Bet privaloma aplot tėvynę karjeristui
psichiatrai Lietuvoje prifarširuoja žmon
psichiatrai Lietuvoje prifarširuoja žmon
ir žmonės žudosi
@psichiatrai Lietuvoje prifarširuoja žmon Jus teisus ir pritariu..lietuvoi toks jau BARDAKAS kad ir visur,,,nuo = PADLU seime,nuo =GYJENU valdzioi,nuo MENTU sistemos ir t.t...zmogus NEKAM jau neidomus jai ESI-be BABKIU..
@psichiatrai Lietuvoje prifarširuoja žmon tai ka daryt ..zinau 1 depresuota jau 10metu su panikos atakom..kelis syk vaistus keite ir tai nepadeda ..tik ne manijakine depresija buvo..
Danijoje pabyzdžiui pas ginekologą patekti toje ligoninėje dirbamčiai gydytojai reikėjo laukti 4 mėn
@Joana Rašosi - papyzdžiui
@Joana Tai jau Danijos medicina žlugus. Pagyvuos dar keletą metelių ir amen, sergantys žmonės nelauks metus.
tai kad,,,patis LIETUVOS - PADLOS ir UBLIUDKAI,,,nezino,kas daros ju PYDDDAR + ASSSU salyja...vis kaltina kaimynus,RUSSIJA,BALTARUSIJA,LENKIJA o pats lietuvos = BYDLO nezino kas ZYRGINE seimeninkas...jug salys = PROEB+PROEBAL+PRUOPYSEEEBALTYJA su tauta= DOLBOJOBU, SAKALEIS -seime ir GYJENOM = valdzioi....vis IGAGAGA ir BLIAUNA PADAREI...
@POLIAK pirma lietuviškai išmok, padla

Skaitomiausios naujienos
Į viršų