Įspėjimas žieminių padangų dar nepasikeitusiems vairuotojams: gresia skaudžios baudos Vairuotojai piktinasi didelėmis kainomis

Žieminių, dygliuotų padangų sezonas baigėsi. Jas pasikeisti vairuotojai privalo iki balandžio dešimtosios. Nors iki kelių eismo taisyklėse nurodytos datos liko vos kelios dienos į autoservisus suskumba ne visi.

40

Didžiųjų autoservisų atstovai prie besidriekiančių automobilių eilių jau įpratę.

Na, o šiemet, pasak jų, vairuotojų ramybei įtakos turėjo orai, mat pavasaris buvo šaltas, snieguotas ir žmonės nedrįso savo mašinų nurengti anksčiau laiko. Specialistai taip pat pastebi, jog nuo balandžio pirmosios prasidėjęs padangų keitimo terminas yra per trumpas, tad dažnam vairuotojui procedūros tenka laukti ir kelias dienas.

Tuo tarpu kelių policijos pareigūnams10 dienų terminas atrodo pakankamas. Ir jam pasibaigus, dygliuotų padangų nepasikeitusių vairuotojų pasiteisinimų klausyti nežada. Pažeidėjai bus baudžiami.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Spūstys Vilniuje

„Gali būti nubaustas nuo 28 iki 43 eurų bauda ir gali būti panaikintas techninės apžiūros galiojimas. Vairuotojas turės sutvarkyti automobilį, pasikeisti padangas ir iš naujo vykti į techninės apžiūros centrą“, - sakė Marija Kazakevič, kelių policijos atstovė.

REKLAMA

ŽIŪRIMIAUSIOS GALERIJOS:

(74 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalija Bunkė parduoda butą Kaune: išvysk karališkus žvaigždės apartamentus

(44 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ingrida Kazlauskaitė ryžosi plaukų botokso procedūrai

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Didžiulių sėdmenų kultas jau Lietuvoje? Indrė Burlinskaitė rodo pavyzdį


Nuo balandžio pirmosios keitėsi ir leidžiamas greitis. Automagistralėse lengvaisiais automobiliais bei motociklais galima skrieti 130 kilometrų per valandą greičiu. Greitkeliuose greitis didėja iki 110. Šios taisyklės galioja iki spalio 31-osios.

Plačiau žiūrėkite tv3 reportaže: 

 


Rašyti komentarą...
P
Petras
2016-04-09 09:01:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvos biurokratas- neprotingas ir visuomet dirba prichvatizatoriui ar oligarchui kuris pasipelno iš rinkėjų daugumos bėdų. Kodėl kelių policijos vadovas neturi balso kokiai nors savaitei reguliuoti KET reikalavimus dėl padangų ,kurios nekelia problemų eismo saugumui ir priklauso nuo nenuspėjamų gamtinių sąlygų kas metai? Valdžios "Durnių laivas"... Kam naudingas tech. apžiūrų atėmimas nepakeitus žieminių padangų?
Atsakyti
0

J
Jonas
2016-04-09 09:59:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patikslinu visus: Su zieminem padangom galite vazineti istisa sezona niekas jusu nebaus. Nebent jusu ziemines padangos Dygliuotos tada jas butina keisti.
Atsakyti
0

S
Siaip
2016-04-09 11:14:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaip greitkeliuose 120, o ne 110, mieli zurnalistai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų