Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tu 'eksperte' pradžiai pasidomėk kokiu atveju šalmas privalomas o po to rašyk kad 98% nedėvi , o per perėjas važiuot jau seniai draudžiama apie kokias naujas taisykles čia mala išvis neaišku
Expertai suknisti ,geriau tegu paklausia kodėl girtų vairuotojų problemos neišsprendžia ar greičio virsyjimo atveju kur realus pavojus kitų gyvybem o ne į paspirtukus žiūri ,avinai
Visi šitie pokalbiai nutolina nuo realybės greit su ramentu eisi ir šalmą dėvėti reikės palaukite tuoj jų uzves kaip vaistineliu bus naujas vajus
Reikia eliminuoti spekuliantų nelegaliai ivežtis dviviečius mopedus ir nubausti tuos kas leidžia juos ivežti, visų pirma muitinė. Iš Kinijos konteineriais veža tokius daiktus kuriems draudžiama išvis dalyvauti viešajame eisme, jie neturi jokių dokumentų o važioja virš 50 ar 60. Spekuliantai savo nuožiura atspausdintą popiergali kad jis iki 1 kilovatų ir važiuoja iki 25. Tai ir laksto debilai dviviečiais mopedas šaligatviais.
Pritariu, kad bolto ir wolto veikla turi būti sustabdyta, nes maisto pristatymui naudojami neregistruoti el. motociklai, mopedai, vienaračiai lenvai išvystantys 50 km/h ir daugiau, kurie kelia pavojų visuomenei. Laksto su tokiais ir Laivės al. O taip gadinamas sąžiningų paspirtukininkų vardas, bei jiems dėl to uždedami papildomi kvaili ribojimai ir draudimai, kurių niekas nesiruošia laikytis.
rekomendacija: ,,Rusijoje tęsiasi susidorojimas – sulaikytas gėjų baro savininkas''.
Nereikia tu paspirtuku
@Grazina nereikia tavęs.
zaliuosius miskinius jeigu vaziuoja ne pagal reikalavimus atimti ,numauti kelnias ir per rhoora su tarka perbraukti - vaziuos visi tvarkingai , o gal net visai nevaziuos nes nezinai koks miskinius pasitaikys
Paspirtukas nuostabi transporto priemonė. Žymiai taikesnė nei britvos nardančios prieš auto ir skleidžiančios triukšmą bei keliančios pavojų mieste. Kodėl netramdomi sportinių motociklų ereliai?
Idiotiškų vagių reikalavimų nepaisau ir šalmo nedeviu. Beje, kiek km su el. paspirtuku yra nuvažiavę tie vadinamieji ekspertai? Aš nuvažiavęs beveik 10000 km ir jokių traumų ar avarijų. Tai gal aš ekspertas ir geriau išmanau šios sferos problematiką :)
@jo Tu cia gydytojus vadini idiotiskais vagimis?Nes TIK jie ir rekomenduoja salmus,nes zino kaip sunku isgelbeti galvos trauma patyrusi zmogu.
@shur Vadinu taip seimūnus šiaip. O tie ale gydytojai rekomenduoja dviratininkų šalmus, noras patys teigia, kad daugiausia traumų su žandikaulio sritimi ir dantimis - vadinasi, reikalingas ne dviratininko, o motociklininko šalmas ;) Tik kaip minėjau, su tikrove tokie ale gydytojų paistalai neturi nieko bendro. Tai tiesiog melagiena.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų