Prie Šiaulių  apskrities vyriausiojo policijos komisariato skubėjo medikai. Čia iš „zuikius" gaudančios bendrovės „Dorsimus" automobilio ant neštuvų  išnešta 64-erių metų miesto maršrutinio autobuso keleivė.

Kelionė  miesto maršrutiniu autobusu 64-erių metų šiaulietei baigėsi neplanuotai liūdnai. Moteris, pabendravusi su mieste zuikius gaudančios bendrovės „Dorsimus" darbuotojais, pasijuto blogai, tad kontrolieriai nespėjo šiaulietės palydėti į Šiaulių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, esantį Aušros alėjoje, – moteriai teko kviesti medikus. Pirminiais duomenimis, pensininkę ištiko epilepsijos priepuolis. Medikai tvirtina, kad minėtos ligos priepuolius gali išprovokuoti ne tik karščiai, bet ir nervinė įtampa.

Šiaulietę vežė „gydyti" policijos pareigūnams?

„Šiaulių naujienų" žiniomis, J. Basanavičiaus gatvėje į miesto maršrutinį autobusą patikrinti bilietų įlipo bendrovės „Dorsimus" kontrolieriai. 64-erių metų šiaulietė zuikių gaudytojams negalėjo pateikti bilietėlio su tinkamomis komposterių dantų žymelėmis, tad kontrolieriai nutraukė moters kelionę – išsivedė iš autobuso ir įsodino į savo tarnybinį automobilį. Ten moteris pasijuto blogai.

Zuikių  gaudytojai užuot vežę pensininkę į Šiaulių apskrities ligoninę, vežė į Aušros alėją, kur įsikūręs  Šiaulių apskrities VPK komisariatas. Negi, zuikių gaudytojų  galva, žmones gali gydyti ir teisėtvarkos sergėtojai?

REKLAMA

Moteriai pavyko išvengti policijos pareigūnų „reabilitacijos" –  prie Šiaulių apskrities VPK komisariato atvyko medikų automobilis ir iš bendrovės „Dorsimus" automobilio moterį  išnešė ant neštuvų.

„Aš tik prisimenu, kad išsimušiau bilietėlį..." - gulėdama ant neštuvų greitosios pagalbos automobilyje „Šiaulių naujienų" korespondentui kartojo moteris, kurią akivaizdžiai krėtė drebulys.

Pirminiais duomenimis, moterį tądien ištiko epilepsijos priepuolis.

A. Štaras kaltina orus

Atrodė, kad bendrovės „Dorsimus" direktorius Arnoldas Štaras itin sunkiai supranta lietuviškai. „Nieko nesuprantu... nelabai girdžiu", - „Šiaulių naujienų" žurnalistei į klausimą, ar dažnai būna, kad pabendravę su kontrolieriais žmonės pasijunta blogai ir nualpsta, trimitavo minėtos bendrovės vadovas. Kiek vėliau A. Štaras pripažino žinąs apie tai, kad pirmadienio popietę po kontrolierių patikrinimo viena keleivė pasijuto blogai.

Bendrovės vadovas tarsi koks medikas žėrė savo išvadas. „Žmonės alpsta dėl oro sąlygų", - diagnozę kontrolierių sulaikytai pensininkei iš karto nustatė A. Štaras. Bendrovės vadovo žodžiais, kontrolierių elgesys negalėjo įtakoti moters sveikatos. Esą zuikių gaudytojai su savo „klientais" elgiasi itin korektiškai.

Kodėl bendrovės darbuotojai moters nevežė į Šiaulių apskrities ligoninę? A. Štaras netikėtai atsakė, kad pakeliui į ligoninę moteris galėjo numirti „Dorsimus" mašinoje. Liko neaišku, nes moteris lygiai taip pat galėjo mirti ir vežama į policijos komisariatą...

Sergantiems epilepsija reikia vengti nervinės įtampos

Medikai tvirtina, kad epilepsijos priepuolis žmogų gali ištikti dėl daugelio priežasčių – ne tik dėl karščio. „Stresas gali išprovokuoti", - teigia Šiaulių apskrities ligoninės Neurologijos skyriaus vedėja Sigla Ščeponavičiūtė. Anot medikės, nors nervinė įtampa ne kiekvienu atveju gali neigiamai paveikti epilepsija sergantį žmogų, bet kartais įtakoti priepuolį tikrai gali.


Rašyti komentarą...
M
Mirror
2010-07-30 07:37:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau vien dėl to kad kazkas ivykksta jų kontroliuojamuose auto jau senai reiktų kelt bylas dėl psihologinio spaudimo Darymo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų