Rašyti komentarą...
Kadangi susirgimai plinta labiausiai paskiepytose šalyse, tai negalime atmesti, kad daugkartiniai skiepai nudrožia natūralų žmogaus imunitetą. Kuo daugiau vakcinuojasi vakarai, tuo daugiau neatsparūs darosi. Štai lėktuvų įgulos serga masiškai, atšaukinėjami reisai. Tai juk pilotai tai patys pirmieji vakcinavosi, tai kame reikalas, kodėl tokia padėtis? Nė už ką nesiskiepysiu, jei ir baudas dės, deklaruosiu išvykimą ir susidedu lagaminus.
Pabaigos pradzia. Patys susivele vyriausybe. Dabar jau ir aktoriai, sportininkai pereina i musu puse.
Ponai antivakseriai, aš irgi jus labai myliu, beveik taip, kaip jūs mane, bet aš, skirtingai nuo jūsų,netarnauju jokiai valdžiai, niekam, apart savo sąžinės, nesu įsipareigojęs. Aš tik linkiu, kad jūs galėtumėt ramiai ir laimingai gyventi, keliauti po pasaulį, semtis žinių ir būti naudingi tai visuomenei, kurioje pritapsit. Ir primenu, kad antivakserių visuomenės NĖRA! Tai sekta, kuriai ir jūs save prisiskyrėt. Jūsų prinpipas kovoti prieš vakcinas ir jums nusispjauti, kad jūsų principas pražudo tūkstančius gyvybių. Man tas nepriimtina ir dėl šito nesusitarsim. Tad pasistengsiu, kad antivakserių liejami nuodai ir atrodytų, kaip nuodai. Su Artėjančiais, antivakseriai.
@Algis Algi , tavo sažinė rami? Paskaityk Wikipedijoje kas yra sekta. Akivaizdus skiepytų aprašymas.
Egzistuoja charizmatiškas lyderis, dažnai – garbinamas.
Vidaus taisyklės ir lyderio sprendimai nekvestionuojami. Už kvestionavimą dažnai taikomos sankcijos.
Naudojamos smegenų plovimo technologijos.
Organizacija kišasi ir reguliuoja asmeninį narių gyvenimą. Pavyzdžiui, nariai turi gauti leidimą tuoktis ar privalo atsiklausti kokius drabužius gali nešioti.
Organizacija pabrėžia savo išskirtinumą likusios žmonijos atžvilgiu, laiko save pranašesniais. Pavyzdžiui, dažnai teigiama, kad atėjus pasaulio pabaigai išliks tik jos nariai.
Organizacija turi „mes“ prieš „juos“ mentalitetą, supriešindama savo narius su likusia visuomene. Jei organizacija žinoma visuomenėje ir turi neigiamą įvaizdį, tai aiškinama likusios visuomenės (ar valdžios, verslo etc.) sąmokslu prieš ją dėl savanaudiškų interesų.
@Lina nu taikliai Lina tu čia, suvystei Algeli, kaip šilta vilną:)))
@Lina Pasenęs tavo supratimas apie sektą. Viskas keičiasi, pasaulis irgi, sektantai taipogi. Jūsų Kristus, tai neapykanta vakcinai, jūsų tikėjimas, kuo mažiau vakcinuotų o, kad tai neša mirtį, pirmiausia jūsų pasekėjams, jums dzin, principai svarbiau. Dar palyginimų? Tik kad jūs kurti, ausys užklijuotos, kas, už kiek, jūsų reikalas, kada nors jums patiems bus baisi gėda, kad buvot už virvelių tampomos lėlytės. Ir taip bus, sulauksit.
@Algis Kiek patoso ir skambių žodžių, tik faktų ir naudos nulis. Algi, tu savo komentarais, bereikšmiais komentarais kurstai skiepytų tikėjimą mokslu. Ir vėl darai juodą darbą savo skiepytų sektai. :))))))))))
@Algis Tik gauni visai atvirkštinį variantą. Algiuk, paskaitę tavo pasisakymus, skiepyti linksta į neskiepytų pusę.
Nuo durnumo vaistų nėra...na jei tiki 10% pasaulio gyventojų , kad ŽEMĖ PLOKŠČIA-jokie vaistai nepadės.
„The Guardian“ kalbėjosi su keliomis slaugytojomis. Labiausiai šokiruoja tai, kad gydytojai ir administratoriai atsisako pranešti apie didėjantį nepaaiškinamų sveikatos problemų skaičių sveikiems žmonėms kaip apie galimas nepageidaujamas reakcijas į eksperimentinę COVID-19 vakciną. Greitosios pagalbos slaugytojos privačiai sako, kad mato „krešėjimą, kraujavimą ir viską, ko galima tikėtis iš vakcinos po šešių mėnesių, įskaitant širdies priepuolius 50 metų žmonėms. Nė vienas gydytojas nepripažins, kad tai nuo vakcinos.“ Slaugytojos teigia, kad gydytojai atsisako manyti, kad tai gali būti nepageidaujama reakcija į vakciną nuo Covid. Reanimacijos slaugytoja sako: „Pavargau nuo visos šios ligos. Beprotiška, kad niekas neklausia apie nieką kitą“.
Klimato atsilimas, feikas !!
Klimato atsilimas, feikas !!
Mokslininkai issiaiskino kodel tirpsta ledynai.
youtu. be/wZXFFuX3PX0
100 salėse žmonių be kaukių su maistu . Negalėjau vaiko matyti vaikų darželyje kaip sako pirma eilerastuka . Durniu laivas
Your most powerful tool of resistance is a mind that is free from media pollution.
JEI TAI NĖRA REVOLIUCIJA, KAS TAI?

Taikios žmonių protesto eitynės prieš segregaciją, prieš skiepų pasus, prieš prievartą skiepytis.

Paryžius, Berlynas, Magdeburgas, Miunchenas, Naujoji Zelandija, Briuselis, Madridas, Kvinslandas, Brėgencas ...

Tūkstančiai žmonių visoje Vokietijoje išėjo į gatves prieš karūnos diktatūrą. Taip buvo sumušti visi pastarųjų pusantrų metų rekordai.

Žmonės protestuoja prieš skiepų pažymėjimus ir kitas nesąmones. Privažiavimo kelius į Berlyną ir iš jo blokuoja traktoriai ir didesnės žemės ūkio mašinos. Pranešama, kad kelius užblokavo daugiau nei 10 000 traktorių.

Nuo gruodžio 21 d. Europoje buvo paskelbta REVOLIUCIJA. Šimtai milijonų žmonių visame pasaulyje išeina į gatves, kovodami prieš privalomus skiepus, laisvių atėmimą ir visų žmogaus teisių pažeidimus. Konfrontacija su pardavimo sistemos tironija.

Daugiau nei 3 milijardai žmonių visame pasaulyje perduoda tikras naujienas, informaciją kiekvienoje šalyje... Čia tikra informacija iš gydytojų, mokslininkų, teisininkų, lyderių, teisėjų, kurie prieštarauja PLANDEMIA. „Great Cabal Reset“ nepavyko. Atsiranda vis daugiau SISTEMOS korupcijos ir sukčiavimo, nusikaltimų žmoniškumui įrodymų.

Didelės korporacijos, žiniasklaida, farmacijos gamintojai, politikai, nuomonių lyderiai, korumpuotos vyriausybės ir bankai – jie visi nenori, kad žmonės žinotų tiesą apie vadinamąsias vakcinas, mirtis, koronavirusą, depopuliacijos projektą, genocidą ir panašiai. Tačiau pasaulio kovotojai už laisvę žadina žmonių būrius ir jie išeina į gatves...

TAI PASAULIO GYNYBĖ...
@Keiskime pasauli patys !! Ir kas toliau? Ką siūlai ir kur eiti, a? Nekurstyk maištų, jei netinka tvarka šitoj visuomenėj palik ją ramybėj ir važiuok, kur tave priima ir kur būsi savas. Tik "smulkmena", antivakserių visur taip "laukia", visi jų tiek "pasiilgę", kad įsileist dar grupę antivakserių "labai" norės, paptastai šnekant, net neįsileis. O gal paprasčiau pasiskiepyt ir gyvent, kaip visi? Ar durniuot ir ieškot po š...ną smegenų?
Algiukas, botukas pilsek :)
Algiukas, botukas pilsek :)
@Algis Ko nerimsta musu botas algiukas :)) Tu gi buk ramus vaikeli, sistema tavim pasirupins. Zmones jau kaip nors be taves suras kelia.
@Algis Vel islindo pasvinkusiu konservu apsirijes.....ka dar pazadejo, leis gal ant princo nusiraminimo kedutes pasedeti.....
@Algis o nieko toliau Algi, visai nieko, reikia toliau gyventi ir viskas, tau kas nors trukdo gyventi, kad makaluojiesi čia su savo požiūriu ir labai nori jį įteigti kitiems, nieko neibeišeis, žmonės per daug jau žino, kaip jiems elgtis, būk tikras tavęs tikrai nepasiklaus, taip kad gali ilsėtis ilgai ir ramiai.
@Algis Dvesk greiciau.
o viešpatie kaip baisu nepateksiu į kavinę ir dėl to būtinai turiu gauti tą vergo pasą,žodžiu jei norių patekt į kavinę,sporto klubą turiu maldaut valdžios kad leiskit,būsiu geras,nusižeminsiu,skiepysiuos tik leiskit,ant kiek pasidavėm vergovei už kažkokią kavinę ar Naujųjų sutikimą,kas ir taip laisvam žmogui priklauso
Į viršų