Rašyti komentarą...
Na, negali reikalauti, kad rusai nekęstų savo tautiečių ir nesistengtų jiems padėti ir kad rusų opozicija negins savo šalies interesų nereikia net svajoti. Ir jiems reikia Krymo, ir Rusijos imperijos, tiesiog, jie jėgos gal nenaudotų, stengtųsi "demokratiškiau" išprievartauti
Labai gerai, kad globalistai kimba vienas kitam į plaukus, toliau bus dar daugiau tokių atvejų.
tai visas Pabaltijys turėtų siųst lauk vietines mažumas rusus lauk į rusyną. Tai nebūtų genocidas, nes okupantai sovietai savu laiku ir privežė Pabaltijui tų rusų, o lietuvius, latvius ir estus trėmė į Sibirą.
Lauk vietinius rusus atgal į rusyną!!!!! Nebebus noro gelbėti "savus", o jų NT konfiskuojamas nacionaliniams interesams.
Šaunuoliai broliai latviai o lietuviai amžini verksniai
nesupratau, dėl ko latviai vis skundžias
nesupratau, dėl ko latviai vis skundžias
kad jie smarkiai atsilieka ir nuo Estijos, ir nuo Lietuvos. Štai jums įrodymas. Tuo pačiu ir tiems, kurie nuolat aiškina, kad viskas reguliuojama iš Vašingtono ir Briuselio. Kažin, ar buvo ko nors atsiklausta.
sovietmeciu buvo rusisku kanalu, bet buvo ir lietuviska tv kanalu Lietuvoje nieks nieko neatjunginejo , o dabar baisiau nei sovietmeciu zodis zvilgsnis ar veiksmas netoks pipec naikina viska ir dar sako, kad visu tautybiu zmones jie gerbia,Lietuvoje gi daug rusakalbiu gyvena kodel jiems atima galimybe pasirinkti kokia tv ziureti ...
@! gal saugumieciu buvai sovietmeciu, jei tau viskas galima buvo, siaip zmones uz laisva zodi kalejime sedejo... tremiami i sibira buvo uz nieka, kad buvo mokytojai, gydytojai, turejo zemes...
@! sovietmečiu nebuvo galima klausyti Amerikos balso, bet šiaip taip pasigaudavome, o dabar gaudome per internetą rusiškas televizijas, visos valdžios vienodos. O kas dėl Dožd, tai perėmė per daug rinkos, čia sako šuo pakastas. Kodėl uždaryta RTVI, gal kas ką ne taip pašnekėjo? Ne, tiesiog konkurencija, nenori latvys žiūrėti "Bukas ir bukesnis" ar Symsonų, tai va privers...
Baltijos salyse gyvena ,cia pat gimusiu ,ju seneliu(!!!)anukai,kuriems nereikia vykti po fasistu veliava zudyti taikiausiu pasaulio, darbsciu,laisves(nieko daugiau) siekianciu zmoniu,ju vaikuciu.Kuriu seneliai nelaidojo savo Cecenijoje zuvusiu vaiku ir tie anukai neliko naslaiciais,kaip ju tautieciai desimtimis tuks.palieka ukrainieciu vaikus naslaiciais.Ir jie visi nekencia tu saliu ,kuriose gyvena,niekina ju zmones,nors pragyveno savo gyvenimus fantastiskose salyse,ne ubagyne,Rusijoje.Tai ko noreti is Rusijos rusu.Jie kokie bebutu,jie lieka rusais-fanatikai,nacistai,sovinistai ir ....MELAGIAI,nors tuo ,juokindami VISA pasauli,kaltina mus,baltijiecius.!Todel ju ileisti nereikia apskritai!Tuos ,kurie gali atvykti prieglobscio,mes beveik visu zinome palei vardus ir pavardes.Rusas lieka rusu,jie cia gyvens ir taip pat myles Putina.Manau ,kad as netol 100% teisus.Yra mazyciu(nors as netikiu) isimciu,rusas visada rusas.Tai likimas,paderme,beda!
@Deima o jus baisiau uz ta rusa jei taip mastote
@Deima Pritariu 100 %.
Nesuprantu, labai įdomus buvo kanalas, daug visko apie Rusiją rodydavo ir visiškai antiputiniškas. Niekad nepastebėjau kažko, kuo dabar juos kaltina. Labai gaila, nes per mūsų TV labai jau skurdžiai viskas nušviečiama.
@U-boat jie dabar aiškinasi, kas labiau liberalus ir ar pakankamai liberalus. Mūsų nuomonė niekam neįdomi, aš irgi mėgstu šį kanalą, nes rusų kalba praktiškai nebus ko žiūrėt. Valgysim makdonaldus ir žiūrėsim filmus "vienas namuose".
kai svecias nesilaiko padorumo normu viena du trecia karta- tiesiog isprasomas lauk...
Spekit, kada Lietuvos konservuota valdzia i cia tupincius TOKIUS PACIUS navalnistus demesi atkreips?
@Retorinis klausimas navalnistai įvykių Lietuvoje nekomentuoja.
@niekada Jo, jie tylomis kacapams pries Ukraina kovoti padeda. O kodel tu juos myli, konserva?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų