Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Taigi ten bulvinis lukasenka skraide ventilatoriu an subines isitaises.nu kaip karsonas
Šiais laikais, kai dronai yra pagrindinis atakos objektas, pasirodo mes net neturim oro objektų aptikimo sistemos, nekalbant apie sunaikinimą. Tuo metu skaitom kad ukrainiečiai ar rusai numuša absoliučią dronų daugumą. Ne tankus ir šarvuočius reikia pirkti plaunant pinigus, o antidronines sistemas. Juokingi, žmonių klausinėja, gal kas matėt droną. Ministrė Šakalienė…
@Plmn
tankus,sarvuocius ar dronus reikia pirkti, o stengtis sutarti su kaimynais. Bet, kai proto neturi tai, varo kasdien gasdinimo propaganda..
aktualijos!'
Ar niekam ,akių nebado' tai, kad "SEIMO nariai" nesikreipia į KT, dėl NT "mokesčio"?
Rekomendacijos:
-> peticijos . com/reikalavimas_seimo_nariams_del_kreipimosi_i_kt_dl_nt_mokesciu
-> peticijos . com/neteisetas_nt_mokestis_boikotas
Ar niekam ,akių nebado' tai, kad "SEIMO nariai" nesikreipia į KT, dėl NT "mokesčio"?
Rekomendacijos:
-> peticijos . com/reikalavimas_seimo_nariams_del_kreipimosi_i_kt_dl_nt_mokesciu
-> peticijos . com/neteisetas_nt_mokestis_boikotas
Ir kur rie milijardai kišami kariuomenei jei suknisto drono net nesugeba susekti, numušti, laukia kol pats nukris kur. Abadų abadai valdo!
As jau bunkery
Tvarto valkatos apsišyko jau gal prie sienos su visais lagaminais
svarbu, kad Paluc o bendražygė žino, kad atsitiktinis. Iškart ramiau. Bet visgi kyla klausimas, o iš kur ji žino kad atsitiktinis, o ne specialiai, ratus suka? Ir jei ant galvos nukris bus svarbu ar atsitiktinis?
Orlaivis buvo stebimas dar Baltarusijos teritorijoje. Įskridęs į Lietuvą tapo nematomas! Ir nežinia, nei kur skrido, nei kur nukrito ar kas su juo atsitiko?
@Labai keistas dalykas
Dar neatskrido?
@Labai keistas dalykas
mate drona pas bulbasus bet Lietuvoje dingo kaip i vandeni o gal koks ukininkas turejo lopeta ir numuse ta drona bet greiciausiai pro Dzukija nuvare i Lenkija
@Labai keistas dalykas
Tuoj ebay pardavinės
@Labai keistas dalykas
Nieko nuostabaus : -Tuo tarpu ginybos ministre keite iklotus , ir net pro langa nepaziurejo !??
@Labai keistas dalykas
Garsiai rėkia, kad gynybai reikia dar daugiau pinigų, o kas ir kada bus nubaustas už istaskytus milijardus? Prašo gyventojų, kad pasakytų kur tas objektas nukrito. Tai kam reikalinga karinės tarnybos?
Putinas pakakojo į cemodana - NATO pakėlė tris naikintuvus
Stebėjo dar dronui būnant Baltarusijoje, bet paskiau nusispjovė ir nestebėjo? Nes neaišku kur jis nuskrido.
Iš kariuomenės – pagrindinė žinia dėl drono Lietuvoje ir tolesnių veiksmų