Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
VISIEMS,VI SIEMS VISKAS.PO HU JU...KOL TAS ŠUDAS NENUKRENTA PATIEMS ANT GALVOS.POH NE MAN,MAN NENUTIKS...IR AS TAIP MANIAU.BET.PASIRODO ŠUDAS GALI BET KADA IR,BET KAM NUKRIST ANT GALVOS.IR BET KADA.BET KAS GALI NUTIKTI.VI SIEMS...
Akropolio kepyklos darbuotojai važiuoti turi iš Švenčionių.Švenčionyse nėra darbo.Važinėti yra nuovargis.Tėvai darbe, vaikai vieni.Lietuvos visos čia problema kuri nesisprendžia į gėrį.Kur Vilniuje už 500 eu išgyventi,kai nuoma 350 eu?
@Jurgita
PABRADE IRGI TAIP,NEMENČINE...
@Jurgita
Nerinkite į seimą iš sisteminių (esamų) partijų, kol dar jie visai nesužlugdė žmonių!
@Jurgita
O pasamdyti niekšai bankininkai per TV suokia ir suokia,kaip Lietuvoj gerėja gyvenimas.Gerėja lansberginei šutvei ir visai jų pakalikų gauujai prie lovio,bet tik ne eiliniam dirbančiąjam,kai dirbdamas vos galą suduri.
@Algis
,straipsnis buvo neseniai,sodros teigimu,visi uzdirba gerai,ir trigubai gerai.tai visi esam pasiturintys.
O mokslo įstaigos pakeitimas!?
@L
Nes prieš tai ko gero mokėsi progimnazijoje, kuri iki 8 kl.
Kokį skausmą jis suteikė Kokio velnio valkiojosi naktį?dabar yra kaip yra Manau erelių save laikė
@Baisu
Numestas tėvelių vaikas. Bliaukit db, kelkit dronus. Patys kalti. Vienareikšmiškai. Geros šeimos vaikai nedingsta.
@Erelis
Nuo kada geros šeimos vaikai nedingsta,ekspertas atsirado,galiu pasakyt ir labai gerų tėvų vaikai ir dingsta ir narkotikus pradeda vartoti ir kitokių nelaimių ir skausmų būna.
Čia tik mano nuomonė, bet aš galvoju, kad pagrobimo versija irgi neturėtų būti atmesta, reikėtų patikrinti kokios mašinos tuo maršrutu pro ten važiavo. Tiesiog kažkaip nesueina man galai, kad nuėjo, pasportavo ir sumastė atgal einant nušokti nuo tilto. Aišku tėvų aš irgi visiškai nesuprantu, kaip vieną tokiu metu išleisti į sporto klubą!? Jau jeigu ir leisčiau, tai nebent iki vietos nuvežčiau ir po sporto nuo durų pasiimčiau, nes naktį vieną paleisti, nu užmuškit mane niekaip nesuprantu kaip taip galima
@kristi
Jis į sporto klubą gal ėjo visai ne sportuot, o su kažkuo susitikt. Jei pareigūnai rado jo telefoną, reikia manyti, kad žino su kuo ir apie ką susirašinėjo paskutinėm valandom.
@Na
Koks sporto klubas???? Jei jis nedirba...
@Ona
sporto klubai dirba visą parą 24/7
Laisvės partija siekia, kad nepilnametis nuspręstų, kokią lytį pasirinkti. O jūs čia aiškinat, kad paauglys net naktį negali iš namų išeiti. Tradicionalistai, žmogaus teisių varžytojai, nu )))
Esu pasibaisejusi lietuviais, kokie slykstus komentarai! Baisu skaityti! Kaip galite komentuoti nezinodami nei kas, nei kaip buvo? Kaip galima kaltinti tevus, nezinant visu detaliu?? Gal vaikas turejo kazkokiu problemu, gal nelaiminga meile, gal patycios mokykloje. Ne visada paaugliai, o ypac berniukai linke atvirauti! Ir tikrai sunku suvokti kas 15 galvoje, kai siaucia hormonai. Kodel is karto kur buvo tevai?? Gal tie tevai ramiai sau miegojo ir negirdejo, kai vaikas atsirakines duris isejo. Ar jus vaikus prirakine laikote, kad pusei komentatoriu nuostaba, kaip vaikas is namu iseiti galejo??? Uzjauciu tevus pateikus i tokia situacija, nei vienas nenoretu buti ju vietoje. Stiprybes ir tikekimes geriausio
@Pasibaisejusi
Nereikia čia jūsų tų išvedžiojimų. Vaiko nepriežiūra ir tiek. Tėvai girti miegojo ir todel nieko negirdėjo. Nes kitu atveju ir koks 5- kiametis duris atsirakinti moka! Motiniška nuojauta visada suveikia paa normalias motinas.
@Realistai
Nebegerk
@Realistai
Tai tavo isvedziojimu apie girtus tevus cia tikrai nereikia. Atsirado zinovas ar zinove. Stovejo su zvake prie lovos ir mate. Viska apie zmogu galima pasakyti is jo komentaru, pasygydyti butu ne pro sali…
@Realistai
Ale kaip jau viska zino ,,Realistai"tevai girti miegojo ale,nei zinot nei ka tik lojat kaip sunys y komentarus,motinai sirdis is skausmo plysta,o jus dar juodinat,tai ir matosi kad jus y pusy atsitrenke
@Realistai
Tėvų vietoj tamstą už šmeižtą teismą paduočiau. Kaip taip galima. Jeigu nežinai ką pasakyt, patylėk.
@Realistai
Tokiems kaip jūs,tai internetu naudotis reik leist tik tada kai psichiatras duos leidimą. Nusišnekat ir nejaučiat ribų.
@Realistai
Kartu su tėvais gėrei,kad rašinėji pievas,tai gal ir prisidėjai prie vaikino dingimo?gal reikia tamstą identifikuoti?
@Pasibaisejusi
Sutinku su jumis,stiprybės tėveliams
Kai ieškoti vaiko tai telkiami žmonės, o kai paaiškinti kaip vaikas ir kur išėjo mama žmonėms atsisakė komentuoti.
@Močiutė
O jums tik pletkai rūpi? Kaip tėvai jaučiasi,tai nusispjaut. Niekuo negalit padėt,tai poterius kalbėkit,bus daugiau naudos.
Vaiko dingimas dar nereiskia savizudybes
Kaip gali sporto klubas naktini iejima duot vaikams? Ir kas ji išleido is sporto klubo nakti po sporto. Cia gi kalbame apie vaika. Tegul sporto klubo direktoriai ir atsako uz si incidenta. Vaikas negali savo nuožiūra eit nakti I lauka.
Tai gal ponai kameras reikia irengti? Ar lauksime dar trečio atvejo? Juk gali buti ir pagrobimas. Padeda kuprine, kad butu tiriama savižudybes versija. Ir 2 kartus jau suveikė. Trecia karta vel tik kuprine bus rasta. Ir vel bus pagalbos liniju telefonai.
Iš įvykio vietos – savanoriai prakalbo apie 15-mečio Mato paieškas ir baisią nuojautą: „Iš karto aliuzija į Mykolo istoriją“