Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Bet kodel ji islaipino?O kitus parskraidino?!
@?
smitdejo
@Labai
Po gėjų parado ūmus išmatų nelaikymas.
@Būna
Daliniesi savo patirtimi ?
Ką veikė Simanko Izraelį?!
@Ciekavas
Bandė apipjaustytus...
Tokioje situacijoje ir aš išlaipinčiau...gi pagėręs lėktuve gali skylę išgraužti iš vidaus...neskraidinčiau.
Kad bus panašu į šigel romaną arba dar kažkokios influencės:)rašys metus laiko .Nu ir kas , kad išlaipino ir visai nesvarbu , kad konservatorius.Jeigu tai būtų Žemaitaitis, sukeltų pajuokos bangą
visi tapinai ir dar valinskiokai .O dviračio žinios be perstojo transliuotų:)man juokinga ,
visi tapinai ir dar valinskiokai .O dviračio žinios be perstojo transliuotų:)man juokinga ,
man Ziemelis yra gyvenimo pavyzdys,seksiu paskui jį
@BMW vairuotojas
Dar tik pradesi sekti? Sekti galima tik nukalus 3 stoteles, arba pardavus BMW. Kitaip lieki istikimas savo kregzduciu partijai.
@BMW vairuotojas
Sek sek tavo galutinis tikslas stotelė.
Pagalvokim logiškai Žiemelis valdo 3 milijardų turta jo įmonėse yra 220 lėktuvų ir jis duos nurodymus kad kažkur Jordanijoje iš lėktuvo išlaipintų prasigėrusį trečiarūšį propagandistą.
@žmoogus
jei zmogus jau suarabejo ,gal ir musulmonas net ...tai nestebintu..
@žmoogus
kad tau numetė rublį ir dabar loji ruskių naudai,kol būsi išjungtas
@žmoogus
Kai zmogus yra psichologiskai labai trapus, nuostabiai jautrios sielos kurio gyvenime vienintele svajone yra piesti su kreidutum ant asfalto, bet koks piktesni zodelis ji uzgaus. Toks yra Gedutis. Ir tas zodelis ji uzgavo, todel jis apie tai nepamirs visa gyvenima. Tai vietoj to kad jis darytu ko jo siela troksta, piestu kreidutemis, jis turi visiems kersyti uz Kremliaus pinigus.
@paaiskinimas
O kreidele lietuviska ar rusiska pagal jus turetu buti? Ir tas zodis kremlius jums kokia asociacija teikia? Turtejimo, ar skurdejimo?
@KODELcius
Kremlius tai tokia keista raudonu plytu siena, kur vidinej jos pusej auksinis kalejimas, kas ten papuola is ten nebeistruksta, o kitoj pusej vargas, purvas ir skausmas. O kurioj pusej tas berniukas piesia su kreidutem galetu paaiskinti psichologai.
Gal jis turėjo atsuktuva ir norėjo lėktuvo sparnus atsukti !?
Gerai, kad ji išgru
do. Jis pederastu draugas, tegu simonkas jam parūpina lėktuvus.
do. Jis pederastu draugas, tegu simonkas jam parūpina lėktuvus.
---'''Tekite dvasios ubagai!
Mes vykdome tik politinius sprendimus pagal politinius užsakymus!
Žmonėms reikalongas būtinas gydymas užsienyje, tai jų šeimos namus parduoda, kad bilietus nusipirktų, o tvarto komiką/''apžvalgininką'' su SPARTANA skraidina, kad toliau patyčias Lietuvoje darytų!
Kur nepriklausoma žiniasklaida, kur dienos temos, kur labas vakaras mulkiai kalba, kur žurnalistinių tyrimų biuras …., kad pradėtų tyrimą, kas įsakė komiką į Lietuvą atskirai pargabenti?
Ar jis prezidentas, premjeras, Seimo Pirmininkas?
Apgailėtina yra tai, kad jo kolegos iš komiko vis mėgina didvyrį pagaminti.
Mes žemaičiai sakome: “iš š…do vaško nepagaminsi”!
Jei būtų tai mano sprendimas, tai korumpuota opozicija jau apkaltą organizuotų.''
@ištarmės
''Dabar elementari teisybė ar ideologiškai nemotyvuotos naujienos yra `nepageidaujamos. Sukuria savo pasakojimus, pavadinę juos mandrai "naratyvais". Ir jau pagal "naratyvus" vertina, kas tu toks. Jei tavo mintys neatitinka provaldiškų "naratyvų", vadinasi, tu kartoji "prorusiškus naratyvus". Ir to visiškai pakanka laikyti žmogų nelojaliu, potencialiu liaudansko-kaščiūno automatininkų klientu. '''
''Dabar elementari teisybė ar ideologiškai nemotyvuotos naujienos yra `nepageidaujamos. Sukuria savo pasakojimus, pavadinę juos mandrai "naratyvais". Ir jau pagal "naratyvus" vertina, kas tu toks. Jei tavo mintys neatitinka provaldiškų "naratyvų", vadinasi, tu kartoji "prorusiškus naratyvus". Ir to visiškai pakanka laikyti žmogų nelojaliu, potencialiu liaudansko-kaščiūno automatininkų klientu. '''
asilo kepure tas marijusas lavrinovicius
Iš evakuacinio lėktuvo išlaipintas Laurinavičius atskleidė, kas iš tiesų įvyko