Iš Baltarusijos grįžtantys vairuotojai cigaretes slėpė ratuose

Varėnos rinktinės pasieniečiai sulaikė tris Šalčininkų rajono gyventojus, per Eišiškių punktą lengvaisiais automobiliais vienas paskui kitą grįžtančius iš Baltarusijos.

3

Visų mašinų ratuose pasieniečiai aptiko kontrabandinių cigarečių – iš viso beveik 4 tūkst. pakelių.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Varėnos rinktinės pasieniečiai pričiupo tris Šalčininkų rajono gyventojus

Trečiadienį vidurdienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pareigūnai Eišiškių kontrolės punkte patikrino tris vienas paskui kitą į Lietuvą iš Baltarusijos vykusius automobilius. 1998 m., 1994 m. ir 1999 m. pagamintais „Audi A6“, „Audi 100“ ir „Ford Galaxy“ iš Baltarusijos grįžo trys 34-35 metų Šalčininkų rajono gyventojai.

Trijulė žodžiu VSAT pareigūnams deklaravo, kad draudžiamų prekių neveža.

Tikrinimo metu pasieniečiams kilusius įtarimus patikrinti nuspręsta automobilius nuvarant į netoliese esančią Purvėnų užkardą. Joje yra techninės sąlygos detaliai kontrolei.

Kaip pranešė VSAT, užkardoje išmontavus mašinų ratus paaiškėjo, kad visų trijų automobilių padangose buvo slepiami kontrabandiniai rūkalai. Iš viso Šalčininkų rajono gyventojai taip į Lietuvą gabeno 3860 pakelių cigarečių „Minsk Superslims“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

REKLAMA

Dėl kontrabandos trijulei pareigūnai pradėjo administracinių bylų teisenas.

Už tokį pažeidimą jiems gresia baudos nuo 2896 iki 5792 eurų bei transporto priemonių konfiskavimas. Vairuotojams įteikti šaukimai atvykti į Šalčininkų rajono apylinkės teismą, nagrinėsiantį šias bylas.

Cigaretės ir trys automobiliai saugomi Purvėnų užkardoje. Šalčininkų rajono gyventojai po apklausos paleisti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų