Rašyti komentarą...
Sveiki, ar galetu Lietuva imtis uzdrausti toki turini ir aplomai Tiktoka ? Kiek ten zmoniu zudosi, grasina vieni kitiems….
Ko ten tam tiktokia nėra pradedant nuo voverės iki fenixso bukaprotės Kristinos ir visokiu apsiniychinusiu narkomanu ir prasigėrusiu pijoku.Ankščiau tik tok buvo kitoks kol neatsirado tie koincai už pinigus .Reiktu kad ta tik tok panaikintu nes visa tai žiuri vaikai .
Tam tiktokia visokio ššš pilna .O didvyriai prisipunta ten arba apsirukia.Ta platoirma tapo pijoku narkomanu irštva.
Tai ar ne šitas skatino nueiti ir nužudyt tą kaikyną kur jaunesnis nužudė vyresnį?
@Komentaras Sitas sitas, policija galetu pasidometi
Zaurus zmogus jis ira man kaskada ir liepe per kito zmogaus laiva nusizuditi
@Inga Ne vienam jis jau taip sake
Sitam veikejui normalu del jo vadinamo "kontento" skatinti zmones tiek zudytis tiek skatint nesamones. Jis pora metu atgal Klaipedoje miegodavo girtas stotyje ir eidavo prasyt zmoniu pinigu ant cigareciu. Dabar tiktoke zvaigzde , tikiuosi kad dings is interneto siuksle.
Baisus laikai... Man šokas, baisu eiti kažkur ka naktis, tamsu, nes va kokiu tik žmonių nėra... Uždaryti tokius i psichiatrinę ligoninę, kol nepadare tragedijos...
@Aleonora Pritariu jums
Tik tok platforma naudojasi vaikai kokį jie pavyzdį mato? Tiesiog kraupu kas šioje platformoje vyksta paskutiniu metu. Suaugę žmonės dažniausiai bedarbiai dėl dovanėlių, pinigų, gali jau padaryt bet ką ir kuo toliau tuo bus baisiau. Aplamai ši platforma turėtų būti panaikinta Lietuvoje. Nes čia tik keletas jūsų paminėtų rimtų atvėju, bet yra ir daugiau žmonių bandžiusių nusižudyti dėl neigiamų komentarų, šmeižto ir spaudimo šioje platformoje..
Pamirso pamineti, kad sitas veikejas ir paskatino nuzudyti zmogu, kuris nuo sumusimu mire
Šiaip kai žmogų užmušė,tai tuo metu ne su voverė live vyko žudiko?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų