Rašyti komentarą...
Nemanau, kad piš gali ką nors keisti vyriausybėje. Juk valdo konservatoriai, o konservatorius valdo Lansbergiai. Taip kad kaip ir sakė- išrinkot, tai po 4 metų galėsit kažką keisti. Nors ir visą Lietuvą subankrotintų, juk svarbiausia Taivano pavadinimas, ar ne?
Gerai, kad I.Šimonytė nebuvo išrinkta prezidente. Ši moteris niekaip nesupranta, kad verslas taip pat yra politika, ir tik verslo dėka egzituoja ta šalis. Labai šiai damai trūksta nuovokos ir platesnio požiūrio į verslą ir politiką. Šalį valdyti yra diddesnis išūkis, nei vadovauti finansų ministerijai.
O kas už milijardinius nuostuolius atsakys
jeigu durnius suprato, kad elgiasi kvailai, tai jis nėra visiškas durnius. Apie šitą vyriausybę to pasakyti negaliu - nedaro jokių protingų išvadų
tokių, kurie sąmoningai tiek vargsta nors gerai žino, kad visą likusį gyvenimą bus pajuokiami ir nekenčiami už nevykusius sprendimus, aroganciją, neatjautą ir svarbiausia – savigarbos praradimą. Kublius 2008-2012 gal neturėjo didelio pasirinkimo. Dabar gi skundžiamasi, jog nesinori ieškot naujų partinių asmenybių, kurios gali būti už dabartines dar prastesnės, nes mažiau patyrusios.
visi ministrai, ypač Broileris vyriausybėje tarnauja nepartinės premjerės asmeninio politinio pasitikėjimo pagrindu. Bet to lyg ir mažoka. Vyriausybė juk galėjo neprarast tiek pasitikėjimo iš tų, kurie ja pasitikėjo 2021 pradžioje. Daugybė dalykų yra gan komplikuoti, tačiau piliečių reakcija priklauso nuo to, kaip jie pateikiami ir kaip sureaguojama. Neretai – vien šnekomis.
ar 12 13 reikėjo lįst į TV ir sukurt nepagrįstą lūkestį, kad ministrai, o gal ir visa vyriausybė atsistatydins dėl nesusišnekėjimo tarpusavyje ir su publika. Dar kvailiau buvo paskui teisintis. Juk nebuvo žadama, kad kažkas turėtų atsistatydint ar kas nors staiga pasikeist. Nors panašu, kad vyriausybės rekonstrukcijos neišvengsim, bet skelbt apie tai iš anksto vis dėlto neišmintinga.


Ar dar juos kas nors reitinguoja, už ką nesuprantu tas partijas reitinguoti, reikia reitinguoti už žmogų, o ne partijas, kur prisirinke visokio plauko graužikų, plėšrūnų, kurie nori patekti prie lovio, ir toliau durninti lietuvius, nei viena partija nepasitikėkite, visoms po - 1 procentą reikia duoti, pliusiniu reitingų, dar kol kas nei viena nenusipelnė, o premjere ir anukelis nėra žmonės, taip pat
Žmonės jeigu sutiksite šiuos veidus savo mieste, galite jiems trinktelti į ausį, be problemų, nes jie tik to ir nusipelno
vieno nevykusio pokalbio su Svirnelyte, netrukus atsirado dar vienas. Nejaugi Vilmorus reitingai išgąsdino ir vėl skubiai prireikė teisintis?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų