Informaciją rinkėjams trumpuoju numeriu 1855 teiks „Lintel“ konsultantai

Nuo balandžio 16 dienos pradeda veikti trumpasis informavimo numeris 1855. Juo paskambinę gyventojai galės sužinoti, kurioje apylinkėje balsuoti, jos kontaktus, pasiteirauti apie alternatyvius balsavimo būdus, pasitikslinti dėl įtraukimo į rinkėjų sąrašus. Trumpuoju numeriu rinkėjai taip pat galės informuoti apie rinkimų metu pastebėtus pažeidimus.

Rinkėjų informavimo paslaugą teiks didžiausią kontaktų centrą Lietuvoje valdanti „Lintel“, laimėjusi Vyriausiosios rinkimų komisijos skelbtą konkursą ir pasirašiusi paslaugų teikimo sutartį trejiems metams. Informacijos teikimą užtikrins specialiai parengti „Lintel“ klientų aptarnavimo specialistai. Už skambučius numeriu 1855 bus taikomi tie patys tarifai kaip ir operatoriaus, kurio paslaugomis naudojamasi, tinkle.

„Lintel“ skambučių centro konsultantai teiks informaciją rinkėjams per šiemet vyksiančius Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimus. Planuojama, kad bendrovės specialistai taip pat konsultuos rinkėjus per 2015 metais vyksiančius savivaldybių ir per 2016 metais rengiamus Seimo rinkimus.

REKLAMA

„Vykstant rinkimams, rinkėjams kyla įvairių klausimų. Su kontaktų centru bendradarbiausime ne pirmus metus. Jo konsultantai geba atsakyti į daugybės žmonių klausimus vienu metu, toks rinkėjų aptarnavimas pateisina mūsų lūkesčius“, – teigia Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas.

Kaip rodo patirtis, įprastai rinkėjų informavimo telefonu paskambina dešimtys tūkstančių gyventojų. Daugiausiai rinkėjų skambučių sulaukiama rinkimų dieną.

„Džiaugiuosi, kad pelnėme Vyriausiosios rinkimų komisijos pasitikėjimą. „Lintel“ skambučių centras Lietuvoje yra didžiausias, turime daug patirties valdant įvairaus lygio apkrovas. „Lintel“ specialistai turi reikalingos kompetencijos suvaldyti srautus, kai per vieną dieną paskambina keturi – penki tūkstančiai rinkėjų. Konsultantai yra pasirengę kiekvienam rinkėjui asmeniškai suteikti visą reikalingą informaciją,“ – teigia „Lintel“ generalinis direktorius Laurynas Šeškevičius.

Bendrovė „Lintel“ jau anksčiau yra teikusi rinkėjų informavimo paslaugas. Bendrovės specialistai dirbo per 2008 ir 2012 metų Seimo rinkimus, 2009 metų Prezidento rinkimus ir rinkimus į Europos Parlamentą, taip pat 2011 metų Savivaldybių tarybų rinkimus.

Per 2008 m. Seimo rinkimus sulaukta daugiausiai rinkėjų skambučių – daugiau nei 25 tūkstančiai. Vis daugiau informacijos rinkėjams pateikiant internetu, per vėliau vykusius rinkimus skambučių srautas šiek tiek mažėjo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų