Rašyti komentarą...
birza turi buti,bet ten ne sovietines babos turi sedeti,nes jos praradusios kvalifikacija
O buržoj tai pusę reikua atleisti darbuotojų, ką jie ten veikia?
Tai ir jieškokite patys, dykaduoniai, nedirbat turit laiko, pašalpas gaunat, tai ir jieškokit darbo
Kiek esu užsiregistravusi į biržą visada darbą rasdavau pati, nieko gero nepasiūlydavo man.
Kiek esu užsiregistravusi į biržą visada darbą rasdavau pati, nieko gero nepasiūlydavo man.
Straipsnio herojė anonimiška. Todėl nekelia pasitikėjimo jos vertinimai. Neaišku, ką siūlė, kokių darbų Anykščiuose buvo per pandemiją, kai verslai sustojo. Visažinanti, kaip reikia dirbti, bet pati ieško darbo. Visokių yra klientų ir visokių darbuotojų. Aiškinti gali tas, kuris išmano. O apie NVO veikėją tyliu. Nekorektiška dergti kitus ir aukštinti save. Įdomu, kiek jos ilgalaikių bedarbių įsidarbino. Vis tiek ne jos nosiai aptarnauti 200 tūkst. asmenų, o iš jų - 100 tūkst. ilgalaikių. Ir kur ji įdarbintų, jei nėra darbdavių?
@Nekorektiška Atsakydama į Jūsų komentarą informuoju, iš pandemijos laikotarpiu vykusio projekto 15 dalyvių, 9 jau susirado darbus. Primenu jog tai tik 3 mėn darbo rezultatai.
@NVO atstovė Puiku, kiekvienas žmogus yra svarbus, bet ar tai yra daug? Kai turėsite 500 klientų, įdomu, kaip juos pavyks greitai įdarbinti.
@NVO atstovė Matau daugelis nesuprato, jog problemos sprendimas ir siūlymas - perduoti NVO UZT darbą, geresnių rezultatų link. UZT, savivaldybės, biudžetinės įstaigos gali pirkti paslaugas iš nevyriausybinių organizacijų, kurios primenu nėra siekiančios pelno ir "išgyvena" iš dotacijų, subsidijų ir paramos. Tokiu būdu rezultatai būtų žymiai geresni bedarbių atžvilgiu.
Darbo birza panaikinti,ji nereikalinga...
Darbo birza visai nereikalinga,uzdaryti ir panaikinti ta istaiga..tada bus tvarka..
Kliento, uzsiregistravusio Uzimtumo tarnyboje, atvykus pas konsultanta pirmas klausimas: -kiek man mokes pasalpos; - kiek as galiu buti registruotas. O apie darbo pasiulyma, tai nera ka ir sneketi. Vienas mano klientas pageidavo Dievo statuso!!! Tai ka ir sneketi apie zemiskas profesijas.Taip kad nereikia lia lia.... O kad bedarbis pagal statusa pats privalo vykdyti darbo paieska, tai tipo 000.
@Tarp kitko Na na gal but yra ir tokiu, pastarioju metu ,ypac, bet si tarnyba gal neveiksni ,ne negauna ES lesu, be to viskas dar priklauso nuo darbuotoju, o visokios org
.kuriasi tik del lesu gavimo, juk ner kas priverstu UT dirbti, tokia pazanga , viska mokanciu lietuvaiciu
Negaliu ir as nutyleti. Pries pora metu teko stoveti Klaipedos darbo birzoje. Esu 60 m buhaltere su 30 metu stazu, imone bankrutavo,likau be darbo. Nuejau i darbo birza,gal kokia apskaitininke,sandelininke pavyktu. Ir kai man israse siuntima i didziule gamykla sandelininko-autokaro varuotojo pozicijon,negalejau patiketi tarpininkes kompetencija,as net neturiu vairuotojo teisiu, Sako eik,gal pasius i kursu autokaro,paskui gal idarbins. Juk jau su galva negerai!!!
@musse Mane taip pat sios birzos specialiste nori bet kokia kaina bet kur idarbinti. 45 m. moteri su aukstuoju issilavinimo ir darbo patirtimi jau i tokias pozicijas siuntineja, kad tik plytu fabriko ir krematoriumo betruksta. Toks ispudis, kad premija gaus manimi atsikrate. Mandagaus atsakymo, kad pozicija tau nepriimtina net nesiklauso, privalai vykti pas darbdavi ir taskas. Ziauru...
Į viršų