Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai šeštadienį Raigarde sulaikė stambią cigarečių kontrabandą, kurios vertė – apie 1,3 mln. Lt, praneša Muitinės departamentas.

Lenkijos piliečio vairuojamame krovininiame vilkike „Iveco“, pagal Lietuvos muitinei pateiktus dokumentus, iš Baltarusijos į Lenkiją turėjo būti gabenamas statybinių medžiagų krovinys. Tačiau muitininkai, pravėrę puspriekabės duris ir paslinkę keletą deklaruotos prekės maišų, aptiko kartonines cigarečių dėžes su rusiškais užrašais. Iš viso muitinės pareigūnai surado 7 mln. vnt. cigarečių „Jin Ling“.

MKT analitikus sudomino nelogiškas lenkų vilkiko maršrutas – kur kas trumpesnis kelias šio vilkiko vairuotojui būtų buvęs grįžti į Lenkiją kirtus vien tik

Baltarusijos–Lenkijos sieną. Todėl buvo nuspręsta šią mašiną detaliai patikrinti. Muitinės pareigūnų nuojauta neapvylė – po priedangos prekėmis buvo bandyta įvežti vieną iš didžiausių šiais metais kontrabandinių cigarečių krovinį.  

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.


Rašyti komentarą...
K
KO ČIA GIRTIS
2008-09-29 16:41:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
paleisite arba nuteisite kaip nuteisėte včigonų narkotikų prekeivius yra ko girtis
Atsakyti
0

V
VA
2008-09-29 17:50:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kasdieninė cigarečių kontrabanda...Tai gal greit bus duonos kontrabanda? Pinigų nebesuranda darbo biržoms bebarbio remtinoms išmokoms mokėti ,o seime kanceliarinėm yra tūkstančiai...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų