Rašyti komentarą...
Prie ko cia ta rusu kalba? LT gyvenam, lietuviskai ir sneket turim. Lai uzsienieciai prie musu taikosi. Prie musu kitos salys juk nesitaiko
Vasara yra turistu metas. Rusai atvaziuoja ne tik is Baltarusijos . bet ir is Rusijos. Ir pati buvau nustebusi, budama Fredericho pasaze, kad oficiante visiskai negalejo nesuprasti ka is jos nori! Budama uzsienyje, susikalbejau rusu kalba , niekas su manimi nekalbejo nei prancuzishkai, nei chekishkai ir t.t. Ir dar, pazistami taip pat uzkuko i viena Klaipedos bara, kai oficiante pasake kad nesupranta rusishkai, su ja pradeta kalbeti anglishkai - ir ivyko stebuklas - ji prisimene rusu kalba
Žmogui, kuris ieško darbo, padavėjo darbas nėra tas "ieškomas darbas" - tai daugiau jaunimo laiko praleidimas. Kur mūsų gamyba? Kur buvusios įmonės, kuriose galima daryti karjerą ir tt. Susidaro įspūdis, kad apart padavėjų, jokio kito darbo Lietuvoje nebėra. tad, ąčiū, nereikia ir tokio.
nu laba diena. Aš pati ieškausi darbo ir galvoju gyvenant Vilniuje reikia uždirbti mažiausiai 1700lt. mokėti už buto nuomą(nuomojantis tik kambarį), viešajį transportą ir prasimaitinti išeina nemaža sumelė. O kai siūlo 1000lt. kaip man iš jo pragyventi? man kaip buvusiai studentei, tiek grubiai paėmus reikėdavo mėnesiui, o dabar jau tie laikai praėjo ir nuolaidos man nebegalioja. Ir užteks čia nusišnekėti su tokiais straipsniais. Gyvenau tiek užsienyje tiek Lietuvoje, mačiau šilto ir šalto ir dirbau sunkiai ir viską, kad pragyvenčiau ir nesiskundžiau ten gaudama minimuma. O čia kas per kainos? paimkit ir pasiskaičiuokit kas kiek ant ko išeina už tą jūsų atsiprašant su...kta tūkstantį. Vilniečiui tai suprantu, bet žmogui iš kito miesto tvirtintis sostinėje yra daug sudėtingiau už tokį atlyginimą.
saukad, kad ruskei siokie, ruskei anokie, o pinigu isju norit. JEI ATVAZIUOJE TGUL MOKINAS LIETUVIU KALBOS NER KO LYSTI I UZPAKALI. ANTRA VERTUS KAS TAS TUKSTANTIS YRA, TIK UZPAKALIUI PASIVALYTI DUOKIT TIEK KIEK VAKARUOSE UZDIRBAMA, JEI KAINAS SUKELET PAGAL VAKARUS. O ARBATPAINIGEI VIEN ITK VARDAS YRA DARDAVYS JUOS PASISAVINA. PER DIENA STOVINT ANT KOJU TAI JUROI LASAS YRA. ATSAKYMA LAUKIU VIESAI. DEKUI UZ ATSAKYMA.
kodėl tiems rusams neišmokus lietuvių kalbos? Gyvena nuo neatmenamų laikų, bet visada tvirtina savo neponimaju. Tokie jau asilai ar ką. Kaip varlės tik savo kalba kurkti moka. Mes sugebėjom jų okupantų kalbą išmokt, o jie tik rėke, kad pas mus internacionalas. Patys gi kitų kalbų nesimoko. Irgi man internacionalo supratimas.
Italijoje maciau daug pagyvenusiu padaveju.O LT ieskoma jaunu.Jie nemoka rusu kalbos.Tai gal ir pas mus galetu dirbt ir vyresni,mokantys rusu k.?
Į viršų