I. Šimonytė: progresinio pajamų mokesčio greičiausiai nebus

Buvusios finansų ministrės Ingridos Šimonytės teigimu, ekonomikos augimą vis labiau jaus ir gyventojai, nors tokių pinigų fontanų, kokie buvo anksčiau, nebus, rašo „Lietuvos žinios“.

I.Šimonytės nuomone, valdantieji vargu ar siūlys įvesti progresinius mokesčius, apie kuriuos dažnai kalba. Anot jos, tiesiog nėra tokios tarifų kombinacijos, kuri leistų Lietuvai greitai pereiti prie diferencijuoto apmokestinimo be nuostolio kam nors.

„Arba biudžetas netektų arti milijardo litų, arba tektų didinti pajamų mokestį nuo gana žemo pajamų laiptelio, arba didinti kokį pridėtinės vertės mokestį, o tai labiau paliestų būtent mažesnes pajamas turinčius gyventojus“, – interviu LŽ pažymėjo finansų ekspertė I.Šimonytė.

 


Rašyti komentarą...
P
P. Navikas
2013-03-18 09:42:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keistai paaiškino panelė - nėra tarifų kombinacijos, todėl negalima įvesti progresinių mokesčių. Nepaaiškino,kaip surado kombinacijas kitos valstybės,kuriose įvesti progresiniai mokesčiai. Kaip ir socdemai, konservatoriai,liberalai ir kiti į juos panašūs veikėjai nutyli dėl progresinių tarifų nustatytmo pelnui, tai yra kapitalo pajamoms.
Atsakyti
0

G
Gudruolė
2013-03-18 09:59:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
spitri ta mūsų Ingrida,aišku kad nuostuolis būtų -,, pinigų maišams'' ,bet ,kadangi ji jiems tarnaujia , tai nebus...
Atsakyti
0

t
t
2013-03-18 10:04:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir kur gi buvo tie "pinigu fontanai"?? :D Nejuokinkit. Kaip sakoma, Lietuva - kapitalo rojus. Visi pinigai tik nuo mažųjų - pvm'as ir t.t., tik gink Dieve neapmokestinkim tų, kas galėtų daugiau mokėti. Apmokestint tik pačius mažuosius - tą koncervai sugeba tikrai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų