Rašyti komentarą...
idomu kokio uzkampio mere nori but ta pusgalve
čia ta kuri nemoka žodžio ačiū parašyti. Nu nekas, nekas.
Kyšius imti mokslo ir proto nereikia. Tik paėmus mokėk maloniai išsiviepusi padėkoti.
Nū kkurr tu lendi sena višta. Be valdiško lovio jau gyventi nebemoki.
Kas nutiko Lietuvai, kur ji ritasi, kaip tokios asobos, nesugebancios nei taisyklingai nei zodzio parasyti, nei pasakyti, taiko i merus, kas tokias gali rinkti, zmones atsibuskit - ka jus renkat i valdzia...
Nieko nuostabas, juk kandidatuoti į merus gali visi, net ir nusikaltėliai. Tad kokia čia tragedija, kad beraštė buvusi švietimo ministrė pretenduoja būti mere. Juk ką žmonės renkasi merais, tai matome kuo žmogus kvailesnis, kuo didesnis nusikaltėlis tuo rinkėjams patyrauklesnis. Tad ši moteris neatsilieka nuo išrinktųjų merų ir manau turi realias galimybes būti išrinkta. Kol lietuviai tokie asilai ir renka tokius merus, tad kodėl galvojate, kad Pitrėnienė bus blogesnė merė nei kiti išrinktieji. O imti kyšius ir atkatus tikrai didelio proto nereikia.
čia ta kur nemoka rašyti,ačiū
atsiprasau dazosi taip neskoningai atrodo kad is pelkes istraukta..Ji nuvytusi visai.. kokia mere..
Kontraversiška, o ne kontro....
Raštingumas svarbu. Bet ne visada ne vietoje padėti kableliai ir nosinės lemia žmogaus kompetencijas. Juo labiau kai tuos raštus rašo nedėmesingi pavaldiniai.Kad tik dabartiniai švietimo vadovai išmanytų tiek kiek išmanė Pitrėnienė kad vaikai galėtų išlaikyti brandos egzaminus nereikėtų tėvams samdyti kiekvieno dalyko korepetitorius.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų