Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Šalyse kur demokratija yra tik profesionali armija, kur mokamas atlygis ir eina ten jau subrendę vyrai. Čia tik Rusijoje yra išnaudojami nemokamai gyventojai sulaukę vos 18. Lietuva kokiu keliu eina ?
@Tadas
Emily
Aria
Aria
@Tadas
Atsiliepė bailys ir dar pats nurodė, kad yra nebrendyla.
@Tadas
Atsiliepė bailys ir dar pats nurodė, kad yra nebrendyla.
@Aišku
Drasuoli duodu 100% kad kare pirmą dieną apsišiktumir apsimyštum.
aš atliksiu tarnybą Graikijoje nuo baseiniuko
Nustokite rašinėti ir rodyti šlamštą žmonėms ,TV3.
Aš irgi labai panoręs kariauti ginklais už Lietuvą, bet pagal savo intelektinius sugebėjimus naudingesnis būsiu kovodamas kitomis priemonėmis.
Jam pas chacholus reiktu eiti, matosi tikrai kazkas negerai, labai jau traukia pasaudyt automatiniais ir kitais ginklais
Kas nori uz Lietuvos VAGYS mirti?
Trenktas jis! Lenda per uždarytas duris!
Jus sakykit kad turit seksualini potrauki vyramas jusu tikrai neims nes yra Trampo isakymas.
Bet VP gauti tokie įrašai netrukdo? Jeigu kas antras jaunuolis yra psichiškai nesveikas ir netinkamas tarnybai, kodėl jiems išduodama teisė vairuoti? Gatvėse ir keliuose tikrai pilna de.ilų, ir visiems dzin dzilin..taip iš ligonių renkamas biudžetas per Regitrą?
Tam jaunuoliui labai pasiseke jis sita veliau ivertins.
Į Lietuvos kariuomenę panoręs jaunuolis apstulbo gavęs atsakymą – perspėja visus