Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Taip, dalyvausiu. Aš visą laiką vykstu ten, kur manęs reikia... teisingai.
Jei Uspaskichas įžeidė teisėjus, tai tūkstančiai Lietuvos piliečių tą patį daro po kelis kartus per dieną....V.Uspaskichui gresia dar viena baudžiamoji byla - generalinis prokuroras Darius Valys kreipėsi į Seimą su prašymu panaikinti šio "darbiečio" teisinę neliečiamybę ir leisti patraukti baudžiamojon atsakomybėn dėl nepagarbos teismui, kai apkaltinamuoju nuosprendžiu nepatenkintas politikas nusikaltėliais išvadino teisėjus.
Politinė byla, noras susidoroti su darbiečiais.
viktoras niekad nemeluoja
„Jeigu kaltinamieji prašo iškviesti liudytojus, kuriais teismas remiasi rašydamas nuosprendį, tai reikia juos kviesti. Jeigu kaltinamieji prašo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) išvados patikrinimo, nes ten yra klaidų, esminių, jas reikia patikrinti. Kitaip nesuteikiama galimybė apsiginti" - visiškai pritariu Viktoro išsakytoms mintims. Ir apeliacinis teismas į tai turėtų atsižvelgti.
Tikiuosi, kad Apeliacinis teismas objektyviai įvertins visas bylos detales ir išteisins darbiečius.
Juk Viktoras turi visokiu reikalu ir daznai isvaziuoja. Kol teismai dar nesibaige , turi buti Lietuvoje.Byla uzsakyta , visi tai zino , bet reikia tiketis kad sis teismas bus teisingas
Įdomu kokį nuosprendį Grybauskaitė šį kartą liepė priimti?
Kiek supratau vis tik bus pradėtas įrodymų tyrimas. Gal artėjame prie teisingumo. Nes pirmos instancijos teismas labai nuvylė.
V. Uspaskich ir neketino neikur sprukti, tai jūsų žurnalistai mintys ir žodžiai.
Į Lietuvą grįžęs V. Uspaskichas dalyvaus teismo posėdyje