Į Lietuvą atvyksta Estijos prezidentė, susitikimuose – COVID-19, Astravo klausimai

Į Lietuvą antradienio vakarą su darbo vizitu atvyksta Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid, su Lietuvos vadovu Gitanu Nausėda ji aptars COVID-19 situaciją, padėtį Rusijoje ir Baltarusijoje.

Estijos prezidentės K. Kaljulaid vizitas yra skirtas Lietuvos ir Estijos diplomatinių santykių de jure 100-mečiui paminėti, pranešė Prezidentūra..

Uždarame dvišaliame prezidentų ir išplėstiniu formatu vyksiančiame šalių delegacijų susitikimuose bus kalbama apie kovą su pandemija ir priemones jos padariniams įveikti, dvišalį, Baltijos, Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimą, saugumo ir gynybos klausimus, NATO.

Taip pat bus aptariama padėtis Baltarusijoje ir Rusijoje, Rytų partnerystės darbotvarkė, Astravo grėsmių klausimai, galimybės paspartinti sinchronizacijos projekto įgyvendinimą, nurodoma pranešime.

Po susitikimo su prezidentu Estijos vadovė padės gėlių prie paminklo Lietuvos laisvės kovotojams, lankysis Europos humanitariniame universitete, susitiks su Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen ir ministre pirmininke Ingrida Šimonyte.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų