Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
reikia milicininkų paklausti ar jie žino K.E.T.? Juk buvo pažeidimas, reiškia turėjo būti ir protokolas su nurodyta baudos suma. Ai, juk čia europederą-tinis gyvulių ūkis.
Ir yra isrinktieji . Tie mentai tik ir sugeba neigalia moteriske nusauti kaip suni.
O jeigu jis po valandos būtų mires,tai mentai irgi nematytų sužalojimų?
straipsnio pradzioje, parasyta nubrozdino ranka, keli, ir pilvo sryti. ai kas tai dviracio dalys, ar vistik suzalojimas?
galėtų prisiminti kaip per pandemiją pati važinėjo ir kokį rodė pavyzdį eiliniams žmogiukams
Net žiniasklaida dengia konservatniką - rašo ne "sukėlė avariją" bet "pateko į eismo įvykį".
@? Durniuk!O jei valstietis ar Darbo partijos filialo,Regioniniu Pinsku partijos atstovas butu sulauzes vaikinui keleta kaulu,tada tau kiltu klausimas,kodel sukele avarija,o ne "pateko i eismo ivyki"?Butent kolchozas su raudonaisiais ir prieme istatymo pataisas,kad dviratininkai ir "samakatai" ,NELIECIAMIEJI,juos konservai tik skriaudzia.Lukterk,kvaily,kai tau jau ivaziavusiam i sankryza,pusprotis dviratininkas is visu jegu padidines greiti atleks.Nors esu tikras,kad toks zmogelis kaip tu,TIKRAI neturi vairuotojo pazymejimo.
@!!! Konservatnike, jei ne po akmeniu miegi, gali į google įsivest "sukėlė avariją". Važiuok pagal taisykles, ir nereiks tada sielotis, buduli.
Tai policije tarnauje pyderlanzberginei šaikai tai ka jiūs manot matelis šaikos narys jo bausti negalima jeigu būtų Petras gražulių ta mentai būtų nubaude
Negirdėtas, nematytas suolo trintukas.
Bilotaitės. Juk vieno medžio paukščiai.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų