Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
sėkmės darbiečiams per rinkimus, nes tai didelė politinė jėga
daug žmonių, daug sportinių varžybų, gražus koncertas - jėga
labai gražus ir skaitlingas renginys, ačiū partijos pirmininkui už tai
žmonių daug, jėga didelė - labai stipri partija
labai gražus arklys buvo, kuriuo pirmininkas atvažiavo ir kalbėjo gražiai. Originalūs kiemelių prisistatymai - buvo ko pažiūrėti
Ne visos partijos narių tiek turi, kiek darbiečių susirinko į sąskrydį. Čia tai jėga.
Tuo ir pasižymi Darbo partija, kad yra sutelkta ir vieninga.
Žmonės dar labiau "susicementavo" pagal p.Viktoro žodžius ir tai puiku,nieko čia nuostabaus,nes Darbiečiai jau seniai rengia puikius susitikimus,juose sprendžia kaip laimėti rinkimus ir tikisi,kad žmonės pasitikės DP ,jos rinkimine programa ir jos įvykdymu.
Toks supratimas,tikra politinė draugystė,tolerancija ir charizmas tai bruožai vieno iš populiariausių politikų- p.Uspaskicho.Darbiečiai suburti į didžiulę politinę šeimą,pasiruošę darbui ir pergalei ateinančiuose rinkimuose.
Šis sąskrydis ne pirmas,bet puikus tuo,kad jame susitinka visos Lietuvos Darbiečiai,kuriuos jungia bendros idėjos,bendri darbai ir bendras tikslas ateinančiuose rinkimuose,o rinkėjas jau manau atsirinko už ką balsuoti.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų