Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
O nužudytų asmenų artimųjų jis atsiprašė? Ar atlygino jų patirtus nuostolius?
@Klausiu
Tai pagrindiniai malonės prašymų pagrindai prisipažinti padarius nusikaltimą, atsiprašyti, gailėtis ir atlygint žalą. O čia nei vieno, tik prašymas paleiskit į laisvę.
@Klausiu
Tai tu atiduok o nekomentuok
Reikejo jam paragauti savo auku mėsos arba dar geriau apsimesti profesionaliu gejumi senai mėgautusi Laisve dar ir pataptu kandidatu nuo laisvės partijos i seima
@Slikas
tas kanibales, kurios išmėsinėjo savo draugę, tai už "gerą elgesį" paleido į laisvę dirbti kasininke. Jos nė neatsiprašė nužudytos merginos tėvų.
@Bet
Bet henka turi sedet 5-6 kartus iki gyvos galvos!
@Bet
Dolbajobų teisine sistema.Tos kanibalės turėjo buti sušaudytos.
@Blinda
Kanibalems galima gatvem vaikščioti gal dirbdamos susinervuos pačioj parduotuvėje žmogų ant mėsos ismesines o čia atbuves daug metų negali išeiti. Geriau tegu būna gatvėse dabar seimieciai tvirtindami vaikus kanibales žudydamos pjaustydamos. Ot nusiritom visiskai
bek ish Zonos nakty ir negryshk ten :D
@vika
Tu vėl pripisus?
Henrikui Daktarui – dar vienas smūgis: lieka už grotų