Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Parazitas
galima privatizuot ežerą! ar jau įstatymai tylomis pasikeitė
Tai cia senos naujienos, visi lygus, bet kai kurie vis gi lygesni uz kitus
Nušauti ta čurbana ir išsiusti į Čurbanostana
Nesuprantu kodel zmogus turi leisti maudytis savo privaciame tvenkinyje!? Tai eikit svetima karve pasimelzti,bulviu i kito darza pasikasti... Kazkoks iskreiptas supratimas apie privacia nuosavybe. Skaitykit Konstitucija- nuosavybe sventa!!! Atskiras klausimas kaip ji isigyta!
@Linas Gal patarsi kur Konstitucija Vilniuj galima nusipirkt ?
@Antanas Knigynuose,galima internetu... Viska puikiai suprantate.
Atvažiuoji prie to tvenkinio ir būni kiek nori, o jei ponas Muksimovas atvažiuoja ir pradeda bušavot tai papildai jo kraujotaka švino papildais, kito būdo su tokiais tiesiog nėra.
@Kr Na ir prajuokinai, terminatoriau :D Tik žiūrėk, kai atvažiuos tas , ale litovcas, būk su pampersu, nes nepajausi, kaip tavo kelnės prisipildys šokolado :))))
@Šlovė didvyriui ! Teisingai pastebeta!
Vyt tuos mansurus į savo stepes , ten tegu kasa .
Visus haldy baldy mesti lauk iš Lietuvos.Pavardė-diagnozė ir iš to sekantis elgesys.
Iškilio klausimas: kuo skiriasi privataus ežero teisinis statusas nuo išnuomoto ežero teisinio statuso, kuo skiriasi privataus ežero savininko teisės nuo išnuomoto ežero nuomotojo teisių ? Jeigu nesiskiria, tai kam tada pirkti, jei galima pigiau išsinuomoti... ?
Visi tokie verslininkai ir kova su jų įstatymų nepaisymais - tai skuduro tiesimas po leidžiančiu vandens čiaupu, reikia naikinti priežastį. Priežastis yra valdžios organai, neturi jokios juridinės atsakomybės prieš juos išrenkančius žmones, jie bemoraliai primityvūs organiniai individai, reaguojantys tik į skausmą, mirties baimę, alkį bei troškimą pinigų ir garbės, jie išduoda tautą, bet ar tauta suvokia tai. Kaip gali egzistuoti teisingumas, jeigu sudaromos visos sąlygos neteisingumui ir išdavystei.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų