Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Perku bilietus į Tkurkiją
mes išrinkom valdžią, kad dirbtų taip ,kad gyventume be karo.
Ar šitam žmogui viskas gerai? Kai NATO generalinis sekretorius aiškiai pasako – ruoštis reikia dabar, o mūsų premjeras vis dar pasakoja pasakas apie tai, kaip niekas mūsų nepalies. Rimtai? Tai kas tada ruošiasi – Putinas ar mes? Jei situacija tokia „saugi“, tai kodėl kariškiai ir ekspertai kalba kitaip? Užuot raminęs, gal geriau pasakytų, kaip konkrečiai bus stiprinama mūsų gynyba. Kiek, kada ir iš kur? Nes kol kas skamba taip, lyg viskas bus gerai savaime. O mes visi puikiai žinom, kuo tokie pažadai baigiasi.
@Rimtai
vienas ekspertas baigęs Kūno kultūros akademiją, kitas Žemės ūkio akademiją, metų kursus pas normalius kariškius, trynėsi štabe ir virto ekspertais. Reikia daugiau užsienio apžvalgas skaityti.
@idiotizmas
Paluckis ką, Karo Akademiją baigęs? Kugelis...
@idiotizmas
Nori, skaityk tu tas apžvalgas. Komentarai skirti diskusijai ir savo nuomonei išreikšti, o ne vien tik kritikai, na tu aišku nelabai ir kritikavai mane. Išreiškiau savo nuomonę – nu gerai. Nepasidomėjau, pasidomėsiu dėl tavęs. Nors, aišku, tau pohui, ką aš manau. Bet gerbiu tavo nuomonę, nors ir mano ne visiems priimtina.
@Rimtai
uztenka cia tu propogandu ,niekas cia nepuls idijotai labai nori karo o patys teps slides ,maziau lotu ant kaimynu kaip sakalai ir but ramu.
@jo
Sutinku.
šaunuolis Paluckas, pagarba jam, visitik loja tą pati ėda žmonėms sveikatą, geriau jau iš kart kur nors, negu klausyti pastovius gązdinimus. dirbkite ta linkme, kad nebūtų karo.
Nausėda ruošiasi išleisti vertybinius popierius, siekiant lėšų gynybai. Tačiau pinigų išleidimas KAM paslaptis. Kažkokie sušikti ekspertai, nebaigę karo akademijų, aiškina, kad trūksta pinigų, nors jų išleidimas yra paslaptis.
@idiotizmas
Gana yra gana Nustokite gąsdinti Turbūt karo kurstymas yra į naudą?Kada pradėsite kalbėti apie taiką , pasaulio mokytojai su ožynu priešakyje .Mažiau kurstykite neapykantą ir nereikės nieko bijoti. Seniai buvo aišku kad ukrai negali laimėti Bet jam turbūt patinka naikinti nekaltus žmones
Taip raminti nereikia o štai šiems politikieriams pats laikas prabilti kad jei jau ruoštis tai ir taupyti pinigus visur nuo seimo iki ministerijų su jų preidais ir piligriminėmis kelionėmis,No auksinio nacionalinio stadiono iki tarpininkų su tarpinikasi,kad tik čiulpti biudžeto pinigus,kad turtuolis asmeniškai nuo savo pajamų nemokėtų amžiau negu eilinis piletis,Tai kariškis Pocius tapęs politiku antrą kadenciją tik politikuoja ir visas darbas kritikuoti dabartinius valdančius Be to kad piliečiai tikėtų reikia pradėti nuo savęs seime ,nes net tarybinio sandėlio neatsisako,tai ką jau apie didelius pinigus kalbėti,Užveistas šėryklas pirmiausia uždarykite,politinę korupciją.
Na du ekspertai iš SKAT pajėgų tikrai viską žino. Ir kada karas prasidės ir ką tokiu atveju daryti. Ponuliai keitę kabinetus krašto apsaugos sistemoje , bent turėtų nujausti, kad nieko nėra blogiau už paniką. Neturi suknisti maskoliai kuo užpildyti mūšio lauką esamu metu, siunčia zekus, invalidus, šauktinius. Visi jie ,,intensyviai ,, paruošiami per dešimt dienų, o tada į šturmą. Kasdienė panika ,,rusai puola,, jau negatyviai veikia nemaža dalį mūsų tautos, o čia dar iš krūmų lenda parako neuostę ,,ekspertai kabinetiniai,,.
Debilams ekspertams passkysiu, isterikuojantys ir panikuojantys yra palankūs priešams.
paluckas-lenino anūkas planuoja pastatyti gamyklą kgbistų putino ir trumpo bombikėm gaminti.
Ar Lietuva turi kokiu nors srities tikrų expertu, keistas straipsnis , mano akim seime 99% sėdi visi išsižiojėliai
1. Vagys
2. Korupcija
3.žiopliai
4.niekas ten nesuvokia kaip valdyt šaly reikia
Eidami į seima, jų galvose sukasi vokt sau savo šeimom ,savo artimiesiems ir panašiai , kol šiam mėšlyne smirdės tokia smarvė aplinkui kitur tvarkos bus vis mažiau ir maziau!
Visa sistema sukurta patogiai valstybės tarnautojam vokt
1. Vagys
2. Korupcija
3.žiopliai
4.niekas ten nesuvokia kaip valdyt šaly reikia
Eidami į seima, jų galvose sukasi vokt sau savo šeimom ,savo artimiesiems ir panašiai , kol šiam mėšlyne smirdės tokia smarvė aplinkui kitur tvarkos bus vis mažiau ir maziau!
Visa sistema sukurta patogiai valstybės tarnautojam vokt
@Mikis
voKt, expertu, šaly valdyt, ..va tu tai būtum valdytojas,jau kaip nuvaldytum šalį
@miki,tu eik valdyt
Nenykciok
Blogiau kaip sendien yra tikrai nebūtų ,pirmoj eilej visus seime sėdinčius į skilę sukiščiau , kad pamirštu tai kas yra taskyt valstybės turtą kuris priklauso ne seimo vagim o šalies žmonėm ir jū gerovei!
Nenykciok
Blogiau kaip sendien yra tikrai nebūtų ,pirmoj eilej visus seime sėdinčius į skilę sukiščiau , kad pamirštu tai kas yra taskyt valstybės turtą kuris priklauso ne seimo vagim o šalies žmonėm ir jū gerovei!
Gynybos ekspertai sureagavo į Palucko pasisakymus: „Raminti tikrai nereikia“