Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Mes mediciną dabar suvokiame, kaip savaime suprantamą dalyką. Nepraeis dešimtmetis ir pamatysime, kad oj nebėra kam gydyti.
@Joper
Tuscia vieta ilgai nebuna, atvyks is kitu saliu. Beje, kur dingo mediku niekintojai???
@》
armonikaitė pakvietė atvyks iš Kongo, Šveicarijos ,Vokietijos ,Anglijos, Indijos sako alga bus ne trys peki tustančiai bet po trisdešimt penkisdešimt , teip kad mums beiks tik mokinti savus ir laukti kol įvyks inovatyvūs apasiketimai tar šalių , kas daugiau mokės.
@Joper
Negydo ir dabar. Tik laidoja
Prichvatizacija medicinoj biedniolus nuvaro i kapus…
pati geriausia nudulkėjusi reforma
Ne vien pinigai , bet kaip jie savo darbą atlieka.
Koks elgesys su žmonėmis.
Laikyti dievais nereikėtų, o dar ir piniginės vilionės prisideda prie sudievinimo.
Tokių vien už pinigus atėjusių kažin ar reikia, nes bus pastoviai atverta kišenė
Koks elgesys su žmonėmis.
Laikyti dievais nereikėtų, o dar ir piniginės vilionės prisideda prie sudievinimo.
Tokių vien už pinigus atėjusių kažin ar reikia, nes bus pastoviai atverta kišenė
is s..iknos vinis tegul issitraukia, mano sunenas baige universitetini, medicina ir nepriima jo niekur, nes visu dainele, mums reikia jau su stazu, patirtimi
Prichvatizacija medicinoj biedniolus nuvaro i kapus…
SLAVA HEROJAM!!
@Slava Ukraini - Vilnietis
slava gitanas- presidennt of ukraine
Mūsų laisva rinka jinai tokia. Iš atvežtų ketvirčio milijono vergų pelnosi 5-ių įmonių vadovai o gydome tų vergų triperius ir sifelius mes iš mūsų visų sumokėtų mokėsčių.
Gydytojų taip trūksta, kad savivaldybės konkuruoja išmokom ir po 30 tūkst. eurų: įspėja apie naują realybę