Rašyti komentarą...
didžiausi žmogžudžiai...
O vaikus prieš 15m karvėm ir kiaulėm vadino. Paaugliams įvaryti kompleksus ir stresą prieš vizitą pati pirma. Gaila nebuvo Šiauliuose kitų vaikų endokrinologų. Etikos ir bendravimo su vaikais nulis.
@Buvęs pacientas Nežinau kaip jūsų situacija, bet aš pati buvau liudininkė kaip kaimynų berniukas virto storulis iš labai gražaus vaiko, tėvai irgi be jokių viršsvorių. Nežinau detalių, bet vienu metu gyveno su tėvu, močiute,gal motina uždarbiavo ar kt. Tai vienoje rankoje sūreliai, čipsai, ledai ir kt skanumynai. Rezultatas ant kiek nutuko.Dabar nežinau, išsikraustė. Taigi maistas labai svarbu.
@Buvęs pacientas Su bendravimu ir etika, tie kas juos mokina nepakankamai tam dėmesio skiria, gal taip reikia šiais laukiniais pinigų sėmimo laikais, bet man gėda pasidaro kai ale daktarė vos pradėjusi karjierą paklausia ko atėjai?
Gal savo laikais ir buvo gera specialistė, tačiau jau nebe. Atėjau su vaiku i kabineta tačiau likau labai nusivylusi gydytoja netik aprėkė vaiką bet ir pasityčiojo iš jo ižnybė į pilvą ir išvadino storu, liepė neėsti naktimis nepaisant to aprėkė ir mane, jog esu bloga motina maitinu vaiką netaisyklingai ir prie viso to mane pačią išvadino storule nors po gimdymo niekaip negaliu atsikratyti viršsvorio. Galiausei išrašė ,,vaistų" kurie brangei kainavo ir nepadėjo. Pakeitėm gydytoja kuri tikrai gražei viska paaiškino atliko tyrimus ir paskyrė gydymą kuris puikei tinka ir vaikas sėkmingai meta svorį.
@Gal jau laikas i poilsį kaip tu gali taip melagingai taip rašyti ir pilti purvą!!!! Ši gydytoja niekada taip nepasielgtų ir dar tokiame amžiuje. Nemaišyk su jaunomis kurios mažai ką ten sugeba!! Esi piktas žmogus ir nelaimingas tokiu komentaru
Bjauresnio žmogaus nesu mačius
Bjauresnio žmogaus nesu mačius
@EU Ar jūs buvot kartu, jog sakot kad taip nepasieelgtų išvadinti vaiką storuliu, kiaulia ir visai kitai negražei tai galima. Taip gydytoja kalbėdama vaikui įvarė depresija pradėjo nebekesti savęs.
@Gal jau laikas i poilsį Kad ir kaip nenorėtume pripažinti, deja daug problemų susijusių su mityba. Pripažinkime, kad tas maistas kurį valgė žmonės anksčiau ar pasimėgaudavo kokiu saldainiu per šventes tikrai jau nebe tas. Parduotuvės pilnos skanėstų, colų ir tt, visokių desertų, bulkučių atrodo kas čia tokio, juk maistas. Svarbiausia, kad tokį, maistą'' valgai ir vis soties nėra, tai kiek su juo prikemšama priedų, cukraus, kurie išbalansuoja hormonus. Net ir parduotuvėje matau kai vos tik įeina mamytė griebia ar tai bulkutę, ar sūrelių ir kiša net nesumokėję savo mažiams atseit paskui užmoka. Tai kokius įpročius formuoja. O vėliau gydytojų kabinetai ir mamyčių kaltinimai gydytojams, kurie daiktus pavadina tikraisiais vardais. O kas dėl pilvo įgnybimo, tai turbūt pažiūrėjo kokio storio riebalinis sluoksnis, nes visi žinome, kad pavojingiausia pilvine apimtis, kur kaupiasi vidiniai riebalai ar pan.Sunku mamytėms pripažinti, kad ar tikrai taip jau viskas padaroma, kad išvengti problemų. Aišku yra įvairių tų atvejų, bet yra ir meilės per skrandį, o jei dar nejudama.
@Realybė Pripažystu maistas nebe toks koks būdavo anksčiau, tačiau manau jog gydytojai nederėtų rėkti ant vaiko. Lankėmės pas ją kelis metus vaikas tikrai dėjo didele pastangas ir laikėsi visų nurodymų, tačiau kaskar atėjus su numestu -1kg ji vietoj to, kad pagirtų ar paskatintų rėkdavo tu per storas. Tai ar taip gydytoja turėtų elgtis?
Šaunuolė ,sveikatos ir ištvermės ,kaip malonu girdėti ,kad dar ira like tokių sąžiningų ir atsidavusių visa širdimi savo darbui šiais laikais tokių žmonių sunku surasti ,linkiu jums viso geriausio!
Kad pati turėtų mažinti svorį,pasportuoti.
i pensija laukas jau
@manau Jei yra jėgų, noro ko į tą pensiją eiti. Kai tiek metų dirbta ir išėjus į tq pensiją bus dirbama mintimis, grįžtama ir grįžtama į tuos krantus, nes mediko darbas nera tik darbas, tai yra gyvenimas. Jaunąjai kartai gal jau kitaip, turbūt kitaip, bet iš senosios kartos esu girdėjusi įvairiai, kad pasiilgsta padėti.
@.... Reikia gal suvokti kada laikas jau išeiti, vien noro ir jėgų neužtenka yra žinios, produktyvumas ir visi kiti niuansai, tai tik mano subjektyvi nuomonė, neprivaloma jos priimti.
@.... Čia labai teisingai pasakyta jeigu žmogus myli sa vo darbą ,jam visada jis rūpės ,aš dirbau daug metų duonos kepimo technologe ,pasikeitė gyvenimas ,bet kas man malonu ,niekada to neatsisakysiu ,praėjo daug metų kaip to darbo nedirbi bet trauka liko ,namuose kepu duona ,tortus pyragus ir jaučiu malonumą ,daug kas klausia kaip iškepti mielinius blynus ir t .t aš nors ir turėjau sunkią galvos operacija ,bet kur ira pašaukimas nieko neužmiršti ,taip tai ira įaugę į kūną ir kas svarbiau šią kad kepi ką nors ir jauti malonumą!
Kaip malonu skaityti tokius straipsnius apie puikius žmones.Linkiu, kad ši gydytoja dirbtų dar ilgai tokį prasmingą, labai reikalingą darbą.
Puikus žmogus ir puiki gydytoją. Sveikatos Jums.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų